Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vritet me armë reperi i njohur, Rihanna reagon e tronditur (foto)

Nga Klodiana 0

Reperi i njohur amerikan nga Los Angeles, Nipsey Hussle është qëlluar për vdekje jashtë dyqanit të veshjeve të tij, raportuan mediat këtë të hënë.

33-vjeçari u qëllua disa herë me armë zjarri dhe u shpall i vdekur pas mbërritjes në spital, njoftoi “Los Angeles Times”.

Kjo ngjarje ka sjellë padyshim dhe pikëllim në radhët e artistëve, ndërsa Rihanna ka qenë një nga të parat këngëtare që ka reaguar, duke shkruar në Twitter: “Shpirti im është tronditur”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej