Pas ndarjes nga miliarderi arab, Rihanna në një lidhje tjetër

Lexo edhe

Rihanna sapo i ka dhënë fund lidhjes së saj tre vjeçare me miliarderin arab, Hassan Jameel.

pas ndarjes nga Jameel, artistja është parë në shoqërimin e rep-artistit amerikan, Asap Rocky.

Sipas asaj që raporton “The Sun”, dyshja janë parë në një hotel në New York.

“Ata ndanë një suitë hoteli gjatë këtij udhëtimi në New York. Sidoqoftë Rihanna nuk ka dëshirë ta quajë lidhje kaq shpejt. Ata janë duke shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit dhe po i marrin gjërat lehtë pasi janë ende në fillim”, citon një burim për revistën.

Më tej raportohet se Rihanna nuk ka ndërmend të ketë diçka serioze me rep-artistin pasi dëshiron vetëm të argëtohet.

Të Lidhura

Para

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *