- Advertisement -

TAG

policë

I nderuar Lleshaj kam vënë re këto ditë se ju keni rreshtuar policinë kundër qytetarëve

Nga Erion Kristo Ky komunikim ka lidhje me Ministrin e Brendshëm. I nderuar zoti Ministër. Kam vënë re këto ditë se ju keni rreshtuar policinë kundër...

Sandër Lleshi iu bën dalje policëve “barkderra”

Një nga masat e marra nga zv/ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi lidhet me efektivët e policisë. Gjenerali e cilëson masë të rëndësishme, ndaj dhe urdhëron...

Kaloi 7 turq ilegalisht përmes Rinasit, arrestohet një police

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, SHBÇA, ka arrestuar paraditen e së premtes një efektive të policisë kufitare në aeroportin e Rinasit, me...

Berisha flet me policët gjatë marshimit: Të bëjë Vetting ministri, jo vetëm ju (Film)

Në një moment gjatë marshimit ish-kryeministri Berisha e ka ndalur ecjen për të folur me disa efektivë të policisë. Sali Berisha i ka pyetur efektivët...

Në Lanë thuhet se janë hedhur krokodilë për të penguar kuksianët ta kalojnë atë

Nga Erion Kristo Sot, në mëngjes qytetarët e Tiranës në zonën e ish-Ekspozitës "Shqipëria Sot" u gdhinë në masa të jashtëzakonshme policore. Në Gjykatën e...

Protesta te Kryeministria, forca të shumta policie në terren

Forca të shumta policie kanë rrethuar Kryeministrinë ndërsa qytetarët shqiptarë kanë protestuar kundër marrëveshjes së detit. Qytetarët kanë kundërshtuar, atë që ata e quajnë si...

Kryemadhi: Ju policë jeni motrat dhe vëllezërit tanë, ju duam, jeni me ne

"Ju policë jeni motrat dhe vëllezërit tanë, ju duam, jeni me ne", këto kanë qenë fjalët e Monika Kryemadhit drejtuar policëve gjatë fjalimit në...

Protesta e opozitës, 1500 policë në terren

Opozita shqiptare e kryesuar nga Partinë Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim do të zhvillojnë një protestë nesër në orën 12:00 përpara Kryeministrisë. Policia ka...

Policët bashkiakë me biçikleta…shiko përreth nëse të duhet ndihmë

Policia Bashkiake e Tiranës vjen tashmë me një imazh të ri. Uniforma të reja dhe patrullim me biçikleta, është kjo karekteristika e re e punonjësve...

Policët shqiptarë patrullojnë rrugët e Strugës

Punonjës të policisë shqiptare prej një muaji patrullojnë rrugët e Strugës në Maqedoni në kuadër të bashkëpunimit mes policive të të dy vendeve. Po njësoj,...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -