- Advertisement -

TAG

policë

Gjirokastër, polices i vjedhin pistoletën

Një police në Gjirokastër është larguar me pushime por sapo u kthye në banesë vuri re se kishte rënë pre e një vjedhjeje. Persona të...

8 tonë kanabis drejt Italisë/ Akuza ndaj 11 punonjësve të doganave dhe të policisë

Për 11 punonjësit e portit të Durrësit, prej nga ka kaluar pa u vënë re nga askush kamioni me 8 tonë drogë, është shpallur...

Pse vriten policë nga të çmendurit?!

Nga Frrok Çupi Dje, u vra Ardian Kodra. Askush nuk do t’ia kishte njohur emrin në publik, sikur të mos e vriste një “i çmendur”....

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -