- Advertisement -

TAG

policë

Dyshime për shpërdorim detyre, FNSH arreston disa policë në Durrës dhe Shijak

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm (SHKB), në bashkëpunim me Prokurorinë e Durrësit kanë nisur hetimit për disa efektivë policie në Durrës dhe Shijak. Mësohet se...

Tërmeti/ Albana Vokshi: Urdhër skandaloz! Rama nuk u heq 150 mln USD oligarkëve, por mban lekët e rrogës së policëve dhe mësuesve

Pas urdhrit për t’u mbajtur një kontribut nga pagat policëve dhe mësuesve për familjet e prekura nga tërmeti ka reaguar ashpër ish-deputetja e Partisë...

Dita e dytë e aksionit, policë dhe FNSH rrethojnë Shkozën, IKMT shemb banesat

Inspektorati Kombëtar i Mjedisit dhe Territorit ka nisur sërish aksionin për prishjen e ndërtesave në Shkozë, të cilat preken nga projekti i Unazës së...

Noka: Banditët do vishen si policë, provokojnë përplasje civile

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka tha se regjimi i Edi Ramës ka një skenar për të provokuar dhunë në Dibër dhe në mbarë Shqipërinë,...

Nuk zbatuan ligjin, arrestohen në flagrancë 6 policë të burgut të Peqinit

Gjashtë policë të burgut të Peqinit janë arrestuar në flagrancë pasi gjatë shoqërimit të të paraburgosurve në gjykatë kanë mbajtur telefona celularë dhe vlera...

Protestë pa gra police

Ajo që bie në sy në protestën e sotme të opozitës është se pjesëmarrja e efektiveve femra është e paktë. Në protestën e sotme të...

Flet efektivja e policisë: Do flijohem në shtëpi, ndjesë kolegëve

Për 4 familjet e ndërtesës në zonën e liqenit artificial nuk ka më qetësi. Mëngjesin e së mërkurës përmbarimi mbërriti sërish, por kësaj here...

Ina dhe Blerta, të dyja police, “njëra e nënës, tjetra e njerkës”

Në fotografi po shihni Blerta Dervishin dhe Ina Nukën. Të dyja janë efektive të policisë. Blerta sot e ka "pushim", duke qenë se u...

Foto sa njëmijë policë

Foto nga Ledion Roçi Shqipëria sot në një foto të vetme. P.S. S'ka asgjë më pak se ajo, që i dha Kubrikut Çmimin Kombëtar në Amerikë.

4 protestues dhe 2 policë të plagosur (live)

Pas shpërthimit të dhunës në protestën e opozitës 4 protestues dhe 2 policë janë nisur drejt spitalit, ndërsa dhjetëra të tjerë kanë pasur probleme...

Latest news

Tjetër rekord viktimash në valën e tretë të pandemisë, por ulen infektimet

Një tjetër rekord negativ është vendosur gjatë 24 orëve të fundit për sa u përket viktimave të shënuara nga covid-19, në valën e tretë...

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...
- Advertisement -