- Advertisement -

TAG

moderatori Enkel Demi

Xhulia “rrëmben” shumën e majme, ja çfarë ndodhi mbrëmë te Kutia 21 (film)

“Ke plane”? Ishte pyetja që moderatori Enkel Demi i drejtoi Xhulias, lojtares së djeshme te Kutia 21. “Patjetër” i tha ajo kur nisi lojën,...

Vendimi për maskat, ironizon Kel Demi: Rama ka bërë Liceun, nga shkencat ekzakte s’ia ka idenë (film)

Pak ditë më parë, mjeku dhe drejtori i zhvillimit të vaksinave “Geovax” në SHBA, Arban Domi shpjegoi për Abc News se përdorimi i maskave...

Enkel Demi ironizon largimin e Shahinit: I ktheu fjalën kryeministrit, kjo është shumë e rëndë (film)

Moderatori Enkel Demi ka komentuar largimin e Besa Shahinit nga posti i ministres së Arsimit për t’u zëvendësuar me Evis Kushin. Në studion e “ABC-së...

Ndalimi i muzikës/ Kel Demi ironizon Manastirliun: Një çift u ndan, se gruaja këndonte në dush (film)

Edhe mëngjesin e sotëm nuk kanë munguar batutat në emisionin “ABC e Mëngjesit”. Ka qenë moderatori Enkel Demi, i cili ka ironizuar sërish ministres...

Enkel Demi bast me Vasilin: Edi Rama nuk vjen sot në Këshillin Politik (film)

Moderatori Enkel Demi ka vënë një bast live në emision me nënkryetarin  e LSI Petrit Vasili duke deklaruar se kryeministri Edi Rama nuk do...

Tragjedia në Kombinat, Enkel Demi: Ata që vënë nuska, nuk janë as prift dhe as hoxhë (film)

Moderatori Enkel Demi ka biseduar me psikiatrin Pasho Maksutaj lidhur me gjendjen psikologjike të tre grave të familjes Josifi. Duke u ndalur tek ndikimi i sekteve...

Pasi telefonoi Veliajn live në studio, ironizon Kel Demi: Erdhi uji…

Pas telefonatës live në studio ditën e enjte me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, mëngjesin e sotëm në emisionin "ABC-ja e Mëngjesit" moderatori Enkel Demi ka...

Latest news

Rënie temperaturash dhe reshje bore, parashikimi i motit për sot

Nga temperatura të ulëta dhe ngrica do të karakterizohet moti në vendin tonë ditën e sotme. Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë me kthjellime dhe...

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...
- Advertisement -