Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndalimi i muzikës/ Kel Demi ironizon Manastirliun: Një çift u ndan, se gruaja këndonte në dush (film)

Nga 27-shi 0

Edhe mëngjesin e sotëm nuk kanë munguar batutat në emisionin “ABC e Mëngjesit”. Ka qenë moderatori Enkel Demi, i cili ka ironizuar sërish ministres e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

Demi ka reaguar lidhur me vendimin për ndalimin e muzikës pas orës 20:00 për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

“Do organizohen koncerte rroku në 8 të mëngjesit. Nuk do quhet jetë nate po jetë dite. Ku po shkoni? në party, mbarojmë në 2 të drekës. Ky vendim ka mbushur me entuziazëm të gjithë këngëtarët, të cilët tashmë do të qendrojnë pranë familjarëve të tyre”, tha Demi.

Ndërkohë më tej shtoi me plot humor: “E morët vesh një çift u ndan dje se gruaja këndonte në dush pas orës 8”.

Kujtojmë që ditën e djeshme, ai ka ironizuar Manastirliun, pas publikimit të videos, ku si serum ishte përdorur një shishe uji. Moderatori ka thënë se shëndetësia po ecën me hapa galopant.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej