- Advertisement -

TAG

mjekë

Ja emrat e mjekëve që do dalin në protestë në oborrin e QSUT. Policia u refuzon lejen: Jemi në kohë Covid-i.

Mjekët kanë paralajmëruar një protestë ditën e nesërme para oborrit të QSUT-së, por policia u ka refuzuar lejen me arsyetimin se nuk lejohen grumbullimet...

3 të vdekur nga koronavirusi në vend (film)

Koronavirusi vijon të marrë jetë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot 3 viktima në spitalet Covid, duke e çuar në 327...

36-vjeçarja ndërron jetë, pasi dy mjekët nuk i dhanë mjekimin e duhur

Dy mjekë janë proceduar pénalisht në gjendje të lirë në Shijak, pasi dyshohet se nuk i kanë dhënë mjekimin e duhur shtetases M.K., 36...

Infektohet me koronavirus mjekja në Lushnje, karantinohet e gjithë familja

Një anëtare e Këshillit të Bashkisë dhe kryetare e komisonit të Shëndetësisë në Lushnje është infektuar me Covid-19. Burime për median bëjnë me dije se...

Basha takim me mjekë e specialistë: Qeveria dështoi me menaxhimin e COVID-19

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha këtë të martë është takuar me mjekë dhe specialistë të fushës së bashku me departamentin e shëndetësisë në...

Akademiku Fuga: Çfarë komedie… Sikur në mes të prillit kurba do të rrëzohej fare?!

Akademiku Artan Fuga përmes një postimi në rrjetet sociale sugjeron që vëmendja të kthehet tek situata e pademisë së COVID-19, ku shifrat po shënojnë...

Manastirliu: Asnjë mjek dhe infermier i shtruar në spital me COVID-19, 1 tjetër i shëruar

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se sot është shëruar nga koronavirusi edhe një punonjës i tjetër i personelit shëndetësor, duke e çuar...

Kryeministri britanik mesazh për mjekët: Ju kam borxh jetën time

Kryeministri britanik Boris Johnson po përmirësohet ditë pas dite, pas komplikacioneve të shëndetit të tij. Johnson është i infektuar me koronavirus, ndaj u shtrua në...

Basha thirrje Ramës: Ndihmo vëllezërit tanë në Luginën e Preshevës me mjekë!

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama se kryedemokratit Basha në gjithë situatën e krijuar me COVID-19 ka për t’i mbetur vetëm turpi dhe dështimi,...

Rrëfehet vëllai i mjekut Pipero: E kemi nënë, baba e gjithçka. Kam frikë për të!

Eduard Pipero, vëllai i mjekut Pëllumb Pipero nëpërmjet një interviste të dhënë ka treguar një anë tjetër të mjekut që dy muajt e fundit...

Latest news

Festa e Pavarësisë në kohë pandemie, Rama e nis ditën me fjalët e Ismail Qemalit

28 nëntori i 2020 shënon edhe 108 vjetorin e Pavarësisë së vendit. Këtë vit Festa e Flamurit këtë vit do të festohet në kushte pandemie,...

Parashikimi fatzi i shkrimtarit në vitin 1996: Edi Rama me zgjuarsinë dhe pabesinë që e karakterizon do të jetë gjatë i pranishëm në jetën...

(Botuar më 21 janar 1996 në suplementin “AKS” të gazetës “Koha Jonë”)* (Pjesë nga intervista e Ylljet Aliçkës) Dhe së fundi një pyetje jashtë teme, por...

Liria ka një emër/ Historia e ushtarit simbol të UÇK-së që mbledh kanaçe dhe e dënuan me burg, se nuk mundi ta paguajë energjinë…...

Fotoja e tij bëri xhiron e botës, megjithatë 21 vite me pas, veterani i UÇK-së është krejt i lënë pas dore dhe në dëshpërim...

Të mbaruarit/ Policët e Edi Ramës i mbath Gjermania me 200 palë këpucë, po tenderat e Sandër Lleshit?

Policia Federale Gjermane i ka dorëzuar dje njësisë speciale RENEA dhe grupit të gatshëm të policisë (njësia Tiranë) 200 palë këpucë shërbimi me vlerë...

Vritet biznesmeni i fuqishëm në Santorini, autorët e djegin të gjallë në dhomën e hotelit

Një nga biznesmenët e njohur në fushën e hotelerisë në Santorini është gjetur i vdekur ditën e sotme. Biznesmeni u gjet i djegur nga...
- Advertisement -