- Advertisement -

TAG

Milaim Zeka

Milaim Zeka i del në mbrojtje gjyqtares Enkeleda Kapedani: Video në Tik Tok? Mund t’i bënte kushdo, edhe gruaja ime (film)

Gazetari Milaim Zeka i ka konsideruar të tepërta reagimet në rrjetet sociale dhe jo vetëm në lidhje me videot e publikuara të kryegjyqtares Enkeleda...

Milaim Zeka operon duart, tregon arsyen e operimit

Ish deputeti Milaim Zeka ka bërë duart operacion. Në postimin e tij ai thotë: "Me ne fund Pas nje shqetesimi te gjate, shkaktuar nga burgu i vitit...

“UÇK-ja ka bërë krime lufte”, Milaim Zeka komenton deklaratën e manipuluar

Milaim Zeka komentoi deklaratën e bërë disa kohë më parë në Abc News, ku u shpreh se UÇk-ja nuk ka bërë krime lufte, por...

Albini po lune koqe me Trampin e le ma me LDK-në?!

Nga Milaim Zeka Vendimi për shkarkimin e MPB, Agim Veliun, për shumicën e njerëzve të LDK-së, është i pabesueshëm. Ne që ia njohim trurin e...

Pas Kadri Veselit, presidenti Hashim Thaçi thirret nga Gjykata Speciale

Pas kreut të Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, edhe presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka marë ftesë nga Gjykata Speciale në Hagë. Lajmin e...

Pas Milaim Zekës, gjykata liron dhe deputetin Demalijaj

Pas deputetit Milaim Zeka, Gjykata e Apelit ka vendosur të lirojë nga burgu edhe kolegun e tij Shkumbin Demalijaj. Ky i fundit u la...

Kërcënoi prokurorin Afrim Shefkiu, arrestohet deputeti Milaim Zeka

Prokuroria e Prishtinës ka lëshuar një urdhër arresti ndaj deputetit të Nismës, Milaim Zekës. Arrestimi i tij vjen pas kërcënimit të bërë ndaj prokurorit special, Afrim...

Arrestohet deputeti kosovar Milaim Zeka, u premtoi qytetarëve punë në Gjermani

Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, është arrestuar para pak çastesh nga Policia e Kosovës. Sipas Mediave kosovare, deputeti është arrestuar për mashtrim. Zeka...

Dy deputetët e njohur të Kosovës, grushte live në studio (film)

Deputeti i NISMA-s Milaim Zeka përfshihet në përleshje me kolegun e tij të Vetëvendosje-s, Frashër Krasniqi në studion e Klan Kosovës. Ata kanë shkëmbyer akuza...

Pse sa herë ndodhin gjëra me rëndësi në Kosovë – hallakatet Shqipëria?

Nga Milaim Zeka Kam shkruar vite më parë, se si një agjent serb, me origjinë maqedone, Tomanov, ka deklaruar: sa herë të doni, me 20...

Latest news

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...

Fauci: Nëse nuk e vëmë në kontroll përhapjen e Covid-19, variante të tjera do të “lindin”

Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk fitojnë kontroll mbi përhapjen komunitare të variantit Delta, në vend do të vijojnë të shfaqen variante të...

Zjarret në Greqi, Mitsotakis: Vendi po përballet me një krizë mjedisore

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se vendi po përballet me një krizë mjedisore për shkak të zjarreve. “Vendi po përballet me një krizë...
- Advertisement -