- Advertisement -

TAG

mbeturinat

Shqipëria nuk meriton të jetë kjo që e kemi bërë ne!

Nga Mentor Kikia Njëra nga fotot është bërë në Kepin e Rodonit këtë fundjavë dhe tjetra është huazuar nga kolegu Ardi Sefa, bërë në Palasë....

“Kjo mrekulli quhet Shqipëri, po ta ul pak kamerën, këta janë shqiptarët” (film)

Shqipërinë e ka bekuar Zoti. Infrastruktura poblematike ka bërë që Shqipëria të mbetet e panjohur në shumë pjesë të saj, por gjithnjë e më...

Masakra e liqenit të Kukësit (foto)

Liqeni i Kukësit prej vitesh, vazhdon të dëmtohet për shkak të mbeturinave që vazhdojnë të hidhen në ujrat e tij. Liqeni i Kuksit ka një sipërfaqe...

Shalsi: Nuk do të ketë import mbetjesh, por mbetjeve të riciklueshme

Kryetari i Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese, Eduard Shalsi në një postim në rrjetin social FB ka deklaruar se nuk do të ketë import mbetjesh për...

Jugu ofron pushime të bukura, por jo për të gjithë

Nga Luljeta Progni Në vargun e fshatrave përgjatë rivierës shqiptare, mes Borshit dhe Lukovës ndodhet Piqerasi, një fshat i vogël, mbi kodrat me ullinj që...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -