- Advertisement -

TAG

marrëveshja e 5 qershorit

Opozita e Bashkuar dënon prishjen e marrëveshjes për Reformën Zgjedhore: Rama ka frikë nga zgjedhjet e lira e të ndershme!

Opozita e Bashkuar ditën e sotme përmes një deklarate të bërë ka dënuar me forcë tentativën e kryeministrit Edi Rama për prishjen e Marrëveshjes...

Marrëveshja e 5 qershorit/ Rama-Bashës: Lërini sharjet e kërcënimet, mos na provokoni se …

Kreyministri Edi Rama ka paralajmëruar kreun e PD, Lulzim Basha për kërcënimet për prishje të marrëveshjes së 5 qershorit. Përmes një postimi në Facebook, Rama...

Rama: Hapja e listave ndalon koalicionet parazgjedhore, opozita s’mund të ketë gjithçka

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se me hapjen e listave ndalohen koalicionet parazgjedhore. Ndër të tjera, ai thekson se marrëveshja e 5 qershorit është realizuar...

Yuri Kim rrëzon çdo iluzion: Marrëveshja e 5 qershorit kalon ashtu siç është. Nuk mund të hapet më dhe as merret peng

Ambasadorja amerikane ka rrëzuar çdo gjasë që lojërat politike të Edi Ramës mund ta rihapin Marrëveshjen e 5 qershorit për të bërë arnime të...

Gjermanët e thonë copë: Marrëveshja për reformën zgjedhore të aprovohet pa asnjë ndryshim

Nënkryetari i grupit parlamentar CDU/CSU në Bundestagun Gjerman, Johann David Wadephul nuk ka lënë vend për asnjë keqkuptim, por ka kërkuar që marrëveshja e...

Alibeaj: Me apo pa ndryshime kushtetuese, opozita e bashkuar do të futet në zgjedhje (film)

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, në studion e “Abc-së së Mëngjesit”, me gazetarin Enkel Demi ka komentuar zhvillimet më të fundit për...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -