- Advertisement -

TAG

lokal

Sherr në një lokal në Elbasan, 7 të plagosur, njëri në gjendje të rëndë në siptal

Një sherr masiv ka ndodhur në një lokal në Elbasan. Si pasojë e tij kanë mbetur të plagosur 7 persona. Njëri prej të plagosurve ndodhet në...

Shpërndante lëndë narkotike në lokal, arrestohet 24-vjeçari nga Lushnja

Policia e Fierit ka arrestuar një 24-vjeçar, pasi u konstatua se shpërndante lëndë narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi M.B., 24...

Sherr mes disa personave në Lungomare, i riu nxjerr armën por…

Një sherr me armë ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në Lungomare të Vlorës. Një i ri ka nxjerrë armën në mes të...

Durrës/ Policia vendos gjoba në 2 biznese, lokali i hapur dhe punonjës pa masa mbrojtëse (film)

Ditën e sotme ne qytetin e Durrësit policia e qytetit ka gjobitur me 1 milionë lekë të vjetra pronarin e një lokali pasi nuk...

Arrestohet pronari i një lokali në Tiranë, 6 persona u kapën duke luajtur poker me lekë në biznesin e tij

Pronari i një lokali në kryeqytet është vënë në pranga  pasi në kundërshtim me ligjin kishte hapur biznesin e tij për lojëra fati, ndërsa...

Pogradec/ Dhunuan brenda lokalit 40 vjeçarin, policia procedon 5 persona

Pak ditë më parë një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Dunicë të Pogradecit ku një 40-vjeçar u dhunua nga 8 persona në...

E rëndë në Bulqizë, një person plagoset me armë zjarri në ambientet e një lokali

Një ngjarje e rëndë është rregjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Bulqizë, ku një person mësohet të ketë mbetur i...

Shpërthim në një lokal në Peshkopi, plagosen lehtë dy kalimtarë të rastit

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një lokal në Peshkopi, dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Policia njofton...

Shqiptari vritet me armë zjarri në një lokal në Athinë

Një shtetas shqiptar është ekzekutuar mbrëmjen e së mërkurës (12 dhjetor)  në rrugën “Kritis”, që ndodhet mes shesheve “Karaiskaqi” dhe “Omonia” në kryeqytetin grek,...

3000 lekë për një natë seksi në lokalet e Durrësit (Film)

Përveç pijeve alkoolike dhe ahengut, në lokalet e qytetit bregdetarë të Durrësit, mundet të gjesh edhe prostituta. 3.000 lekë, është shuma që kërkon një...

Latest news

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...

Tre të vdekur dhe 197 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë testuar gjithsej 1.018 mostra të marra nga...

Reforma në drejtësi e Yuri Kim nga shitës patatinash te drejtoresha e shkarkuar për trafik. Kjo është BKH e Edi Ramës!

Kandidatët e zgjedhur për të qenë pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetimit, kanë profesione të larmishme. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar listën me emrat e...

Komuniteti i gazetarëve solidaritet me zëdhënësin e Metës: Tedi Blushi gazetar e qytetar model, stop sulmeve ndaj tij

Komuniteti i gazetarëve është solidarizuar me zëdhënësin e Presidentit, Ilir Meta, Tedi Blushi, ndaj deklaratave të Këshilltarit për Mediat në Kryeministri, Endri Fuga. Përmes një...

Takimi drithërues i Endri Dumanit me nënën e tij, për herë të parë pas 7 vitesh (film)

Momente drithëruese, janë ato të takimit të Endri Dumanit me nënën dhe dajen e tij, për herë të parë pas 7 vitesh. Endri shihet...
- Advertisement -