- Advertisement -

TAG

Kukes

Shoferi në Kukës përplas rëndë fëmijën 11 vjeç, lë makinën dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Bicaj -Kukës në afërsi të Lagjes Gostil të Kukësit, ku një automjet ka aksidentuar rëndë një fëmijë...

OFL i kërkon pasurinë 4 të dënuarve në Tiranë, Tropojë, Kukës dhe Korçë

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

Ngjarje tragjike në Kukës/ Mbytet një 16-vjeçar në liqen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Bardhoc të Kukësit ku një 16-vjeçar është mbytur në një liqen, në vendin...

Abuzuan seksualisht me vajzën e sëmurë nga Kosova, arrestohen dy vëllezërit në Kukës

Policia ka arrestuar dy vëllezër nga Kuksi, pasi akuzohen se kanë abuzuar seksualisht me një 20-vjeçare, me probleme mendore dhe fizike. Në pranga kanë rënë...

OFL zbarkon në Kukës, i dërgon formularin dy grabitësve të njohur

OFL ka zbarkuar në Kukës duke i dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar për vjedhje me armë. Meçe është i dënuar...

Ngjarje tragjike në Kukës/ Fëmija 10 vjeçar humb jetën në oborrin e shkollës, e zë porta e fushës së futbollit

Një fëmijë 10 vjeçar raportohet se ka humbur jetën pasditen e sotme në qytetin e Hasit, në Kukës. Sipas informacioneve paraprake, 10 vjeçari ka qenë...

Turi për peticionin/ Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ndalet sot në Kukës

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ndalet sot në Kukës ku do të zhvillojë peticionin për mbledhjen e firmave për rindërtimin e godinës ashtu siç...

I infektuari i ri në Kukës, ishte riatdhesuar nga Kosova dhe u karantinua në hotel

Në Kukës është konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit një tjetër rast i ri me koronavirus. Mësohet se rasti i shfaqur në Kukës, është rast...

Koronavirusi në Kukës, 5 efektivë të tjerë rezultojnë pozitiv

Rritet numri i të infektuarve në radhët e policisë së Kukësit, ku janë konfirmuar edhe 5 policë të tjerë pozitiv me covid-19. Mësohet se numri...

3 infermierë me COVID-19 në Kukës, shkon në 9 numri i të infektuarve

Shtohen edhe 3 raste të reja nga personeli shëndetësor, me COVID-19 në Kukës. Mësohet se kanë dalë pozitiv ndaj viruesit edhe 3 infermierë, duke e...

Latest news

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...

Serbia paguan ata që vaksinohen, 25 euro për qytetarët deri në 31 maj

Serbia ka premtuar se do t’i paguajë qytetarët me 25 euro nëse ata vaksinohen kundër COVID-19. Presidenti Aleksandar Vuçiç tha se nisma do të shpërblente...

Grabitën punonjësin e “Exchange-s” në mes të Tiranës, kapet një prej autorëve

Finalizohet operacioni policor i koduar “Valuta”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 3, në bashkëpunim me Sektorin e Krimeve ndaj Jetës dhe Pronës...

Zoran Zaev vaksinohet sot me Sinovac

Ditën e sotme do të vaksinohet me vaksinën e prodhuar në Kinë, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në njoftimin e kryeministrisë bëhet...

22 vjet nga vrasja e Fehmi Aganit/ Kurti, Osmani dhe Konjufca homazhe tek varri i heroit të Kosovës

Sot janë bërë 22 vjet nga vrasja e nënkryetarit të LDK-së dhe deputetit të Kuvendit të Kosovës, Fehmi Aganit. Agani u vra më 6...
- Advertisement -