Fjalë kyçe: kombetarja

Foto dite / Nga admin -

Vasillaq Zëri/ Ikin edhe legjendat

Nga Moisi Dalipaj Është shuar në moshën 66 vjeçare ish-mesfushori i Dinamos dhe Kombëtares, Vasillaq Zëri (Llaqi). Ai u lind me 04.08.1952 dhe ishte pjesë e ekipit të Shkëndisë në vitet…