- Advertisement -

TAG

kerpudha

Tavë dheje me kërpudha për të vrarë këto ditë “as mish, as peshk”

Janë ditë të vështira, pasi në pak orë ndodhin gjëra të hatashme. Është ndërruar ora dhe i bie të flesh më pak, dita po...

Edi Rama shfaq kompleksin e ereksionit: Sa më shumë e ngacmoni, aq më shumë rritet (film)

Është kryeministër, por shpesh nuk i fsheh pasionet e tij të dyshimta për artin gjenital. Prej ditësh reklamon një kërpudhë që ka rivendosur në...

Rama rikthen kërpurdhën para kryeministrisë, ka një mesazh për opozitën

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga oborri i kryeministrisë ku tashmë është instaluar sërish kërpurdha e cila u shkatërrua një vit më parë...

Hedhja e gazit helmues në protestë, Shemsi Prençi: Policia ngeli në klasë, nuk iu rrezikua jeta asnjë efektivi! (film)

Ish-drejtori i emergjencave civile, Shemsi Prençi i ftuar në studion e lajmeve në Fax News ka komentuar qëndrimin e Policisë në protestat që ka...

Tavë me patate dhe salçiçe që ia do zemra një kupë verë

Në kohët e kuqe, të djelën gatuhej tava me patate, në të cilën piqej një gjysëm pule që ishte marrë me racion. Gjysma që...

Alla frënga, apo alla-Keli?!

Nga Iva Tiço Unë nuk u rezistoj dot kërpudhave. Kur i gjej në ndonjë menu restoranti, i porosis, edhe nëse nuk shkojnë fare me pjesën...

3 000 euro kilogrami, gjueti ilegale për tartufin shqiptar

Rreth 3.000 Euro për një kilogram kërpudha. Duket një çmenduri dhe në fakt është, por tartufi e ka piacën e lartë. Aq sa në Itali...

3 000 Euro kilogrami, gjueti ilegale për tartufin shqiptar

Rreth 3.000 Euro për një kilogram kërpudha. Duket një çmenduri dhe në fakt është, por tartufi e ka piacën e lartë. Aq sa në...

Kofsha pule me kërpudha

Kofsha pule me kërpudha Për 4 veta: 4 kofsha pule 2 tufa qepë të njoma të prera në feta të holla 2 thelpij hudhre 1/2 kg kërpudha të freskëta 1...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -