Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama shfaq kompleksin e ereksionit: Sa më shumë e ngacmoni, aq më shumë rritet (film)

Nga 27-shi 0

Është kryeministër, por shpesh nuk i fsheh pasionet e tij të dyshimta për artin gjenital. Prej ditësh reklamon një kërpudhë që ka rivendosur në oborrin e qeverisë. Por, mënyra se si e rrëfen “fitoren” e tij vë tregon që në nënndërgjegje ka një problem të theksuar ereksioni.

“Mirëmëngjes, dhe me historinë e kërpudhës, duke iu këshilluar miqësisht atyre që s’e pëlqejnë, të mos e ngacmojnë se rritet më shumë, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.

Kërpudha është dhuratë për parkun e kryeministrisë nga artisti Carsten Holler pjesë e ciklit të famshëm të tij “Giant Mushrooms”, i cili gjendet në koleksionet e disa muzeve në botë.

MIRËMËNGJES 😊

MIRËMËNGJES 😊dhe me historinë e KËRPUDHËS, duke iu këshilluar miqësisht atyre që s'e pëlqejnë, të mos e ngacmojnë se rritet më shumë, ju uroj një fundjavë të bukur😀

Publiée par Edi Rama sur Vendredi 24 juillet 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej