- Advertisement -

TAG

kërcënim

Filmoi qytetarin, kur kritikonte Blendi Klosin, 35-vjeçari: Po më kërcënojnë, se e shpërndava videon (film)

Xhimi Gjishti është 35-vjeçari që filmoi “debatin” mes drejtuesit politik të PS-së në Berat, Blendi Klosi dhe një qytetari që tha me zë të lartë...

Dëgjo!

Sa herë ka rrokur veshët tanë kjo fjalë-urdhër. Diku me paternalizëm, diku me dashuri, diku me kërcënim. "Dëgjo këtu ti djalë!". "Dëgjo babën bir". "Dëgjo nanën bijë!" "Dëgjo,...

Kërcënoi 2 punonjësit e Agjencisë së Bregdetit në Radhimë, arrestohet 39 vjeçari

Një 39 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka kërcënuar punonjësit e Agjencisë së Bregdetit. I arrestuar është E.A 39 vjeç. 39 vjeçari dy...

Greqia kërcënon Shqipërinë: 300 mijë shqiptarë të deklarohen shtetas grekë ose do t’ju merret pasaporta

Greqia kërcënon Shqipërinë duke u këkruar 300 mijë shqiptarë me pasaporta greke të deklarohen grekë. Shqiptarët u kërcënuan se nëse nuk deklarohen si shtetat grekë...

Publikohet mesazhi, kërcënohet me jetë edhe djali i Isa Mustafës

Një tjetër kërcënim është bërë publik në Kosovë, kësaj here drejtuar djalit të kreut të LDK-së, Isa Mustafës, Besnik Mustafës. Mustafa ka publikuar në rrjetet...

Tritol makinës së prokurorit në Vlorë/ Reagon Shoqata e Gjyqtarëve: Cënimi i jetës së magjistratit është cënim i shoqërisë

Një sasi tritoli shpërtheu mesnatën e djeshme mjetin e prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçi. Për këtë akt ka reaguar edhe Shoqata e Gjyqtarëve e cila...

I kërcënuan zëdhënësin për një postim, Meta: Shpresoj të jetë lojë e Rilindjes përndryshe mjerë ata diplomatë

Pak pas publikimit të lajmit se zëdhënësi i Presidentit është shantazhuar nga një ambasadë e huaj në Tiranë, Meta jep konfirmimin e tij. Meta shprehet...

Kërcënimi me bombë për gjyqtarin, personi telefonoi nga burgu dhe me probleme mendore

Identifikohet personi që telefonoi sot gjyqtarin Markelian Kuqo, për ta njoftuar se në mjetin e tij i kishin vendosur një bombë. Mësohet se telefonata është...

Dhunonte bashkëshorten dhe e kërcënonte se do ta vriste, arrestohet 46-vjeçari

Policia e Mirditës ka arrestuar një 46-vjeçar për dhunë në familje. Shtetasi me iniciale A.Sh akuzohet se ushtronte  dhunë fizike  dhe psikologjie ndaj bashkëshortes  dhe...

Arrestohet me thikë në dorë autori i sulmit dhe shantazheve ndaj Lubonjës

Autori i sulmit me gur ndaj makinës së analistit Fatos Lubonja si dhe kërcënimeve dhe shantazheve të vazhdueshme është identifikuar. Burime bëjnë me dije se...

Latest news

Gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbyt në lumin Buna

Prej katër ditësh në kërkim është gjendur trupi i 13-vjeçares që humbi jetën në lumin Buna. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë...

Thyen orën policore dhe lejuan muzikën, gjobiten 3 biznesmenë në Durrës

Policia vijon monitorimin e lokaleve që organizojnë aktivitete me muzikë jashtë orarit të përcaktuar për mbyllje në kundërshtim me masat anti-Covid. Uniformat blu bëjnë me dije se...

Pas trafikut të rënduar, 5 makina përfshihen në aksident në Lezhë

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Lezhë. Pesë makina janë përplasur njëra pas tjetrës, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar. Kujtojmë se ditën...

2 shtete futen në listën e zezë të Zvicrës, zbuloni nëse bën pjesë Shqipëria dhe Kosova

Qeveria federale ka publikuar sot një listë të re e cila tregon se cilat shtete konsiderohen vende me rrezik për Zvicrën. Me këtë rast...

Përhapja e variantit Delta, Greqia rrezikon mbylljen e ishujve turistikë

Autoritetet greke po mendojnë vendosjen e kufizimeve të reja madje dhe mbylljen e disa ishujve turistikë në vend. Shkak për këtë është rritja e...
- Advertisement -