- Advertisement -

TAG

kepuce

Tenderi abuziv me uniformat e policisë, çmimi u mbajt i njëjtë, por mungojnë 239 mijë kapele uniforma e këpucë

Detaje të reja janë zbuluar nga skandali me tenderin abuziv për uniformat e policisë së shtetit. Siç tregohet në dosjen e SPAK, zyrtarët e...

Këpucët e policit…!

Nga Anila Hoxha Sa kohë ke pa veshur një palë si këto këpucë i dashur shef? Sa kohë ke pa i numëruar kacidhet e rrogës? Sa kohë...

Të mbaruarit/ Policët e Edi Ramës i mbath Gjermania me 200 palë këpucë, po tenderat e Sandër Lleshit?

Policia Federale Gjermane i ka dorëzuar dje njësisë speciale RENEA dhe grupit të gatshëm të policisë (njësia Tiranë) 200 palë këpucë shërbimi me vlerë...

Trump-i me atlete nuk është kërcënim për Shqipërinë…(foto)

Pas takimit të kryeministrit shqiptar Edi Rama me presidentin e Shteteve të Bashkuara Donald Trump të shoqëruar nga bashkëshortet e tyre nuk kanë munguar...

Fshihte kokainë në këpucë, policia e Fierit arreston 37 vjeçarin

Në bazë të informacione të siguruara në rrugë operative, policia e Fierit ka evidentuar se një shtetas merrej me shpërndarje të drogave të forta...

Kërkohet burg për protestuesin që qëlloi Ramën me këpucë

Prokuroria ka kërkuar masën “Arrest me burg” për protestuesin që qëlloi me këpucë drejt kryeministrit teksa Rama fliste nga ambientet e Spitalit të Traumës. Përveç...

Njeriu që i gjuajti Ramës me këpucë i dhunuar mizorisht nga policia dhe INUK

Flori Protoduari quhet dhe nuk është militant politik, por përkundrazi një punonjës i ulët në administratë. Familja e tij është keqtrajtuar mizorisht nga INUK...

Momenti, kur Rama qëllohet me këpucë (film)

Këto janë momentet kur Edi Rama është qëlluar nga protestuesit me këpucë. Rama ishte duke folur për median pasi doli nga Spitali Ushtarak dhe u...

Adidas shiti 1 milionë palë këpucë të krijuara me mbeturinat e gjetura në oqean

Plot 1 milionë palë këpucë të shitura nga Adidas. Asgjë nuk do të ishte e habitshme nëse do të bëhej fjalë për këpucë normale,...

Me këmbët zbathur në gjyq, kuksiani që u arrestua pa këpucë

Një nga protestuesit e Kukësit e arrestuar ka dalë në sallën e gjyqit pa këpucë. Sipas deputetes Caka, Xhevahir Hereni është arrestuar në mesnatë, duke hedhur...

Latest news

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...

Fauci: Nëse nuk e vëmë në kontroll përhapjen e Covid-19, variante të tjera do të “lindin”

Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk fitojnë kontroll mbi përhapjen komunitare të variantit Delta, në vend do të vijojnë të shfaqen variante të...

Zjarret në Greqi, Mitsotakis: Vendi po përballet me një krizë mjedisore

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se vendi po përballet me një krizë mjedisore për shkak të zjarreve. “Vendi po përballet me një krizë...
- Advertisement -