Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Trump-i me atlete nuk është kërcënim për Shqipërinë…(foto)

Nga Ejona 0

Pas takimit të kryeministrit shqiptar Edi Rama me presidentin e Shteteve të Bashkuara Donald Trump të shoqëruar nga bashkëshortet e tyre nuk kanë munguar edhe memet e postuara në rrjete sociale.
Nuk ishim mësuar ta shihnim kryeministrin shqiptar të veshur me këpucë formale, ndaj edhe kësaj here i kanë përshtatur atij të duhurat, atletet.

para:

pas:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej