- Advertisement -

TAG

Kastriot Islami

Shoqërohet në polici ish deputeti Kastriot Islami (film)

Policia e Tiranës ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin Kastriot Islami. Mësohet se shkak për këtë shoqërim është bërë mosmbajtja e maskës. Kastriot Islami raportohet se po...

Kastriot Islami në komisariat, Paloka: Rama, hakmarrës i neveritshëm

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar pas shoqërimit në komisariat të ish-deputetit të PD-së, Kastriot Islami, që u kap pa maskë në...

“Nga shtatori do të ulet në gjunjë dhe ne janar mund të shtrihet për tokë. Injoranti i Surrelit nuk kupton asgjë”, Kastriot Islami...

Ish-anëtari i kryesisë së Partisë Socialiste, Kastriot Islami, përmes një statusi në facebook ka pasqyruar situatën e vështirë ekonomike në të cilën ndodhet vendi....

Besa e Edi Ramës? Pasi e përdori, Rudina e gjen mamin jashtë sistemit

Askush nuk e vë në dyshim që gjithë “beteja” e Rudinës pati vetëm një qëllim; vetting-un e Fatmirës. Përpjekjet e mundimshme me 133 fjalë...

“Hipokondriak, i sëmurë rëndë nga humbja e pushtetit dhe frika e ndëshkimit”

Nga Kastriot Islami Të gjitha shenjat e faktojnë qartas: I sëmurë rëndë nga humbja e pushtetit. Sëmundja duket ka avancuar shumë tani që ka nisur fillimi...

Ish-ministri i jashtëm: Mungesa e testimeve mund ta çojë situatën jashtë kontrollit

Ish-ministri i jashtëm Kastriot Islami në një intervistë të dhënë u shpreh se në rast se qeveria shqiptare nuk rrit testimet për personat e...

Komunistët/ Plas sherri mes Enkel Demit dhe Eduard Shalsit në studion e ABC News (film)

Ka përfunduar në një përplasje të fortë debati në “Abc-ja e mëngjesit” mes moderatorit Enkel Demi dhe ministrit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsit. Nisma...

Dështim në Rusi/ Rama ngatërron ministrat e sulmon sërish Bashën

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka dalë bllof gjatë vizitës së tij në Rusi. Gjatë konferencës për shtyp, Rama dështoi si ministër i Jashtëm,...

Kaçi deputet e ne në kurbet, në djall vaftë PD e PS….

Reagim nga Kujtim Çekani, i përndjekur politik në kohën e regjimit komunist: Kur dikush të vret shpresën të ka marrë jetën Pozitat e forta të...

Parlament 1991/ Kastriot Islami e Xhelil Gjoni nga PPSH përballë Berishës e Gramoz Pashkos nga PD

Betejat e para të Shqipërisë pluraliste pas rrëzimit të sistemit komunist. Krijimi i qeverisë “Bashkimi Kombëtar”, qeveria e PPSH-së e drejtuar nga Fatos Nano...

Latest news

21 viktima humbin jetën për shkak të COVID-19, mes tyre edhe një 35 vjeçar, rritet numri i infektimeve të reja

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 21 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID-19, duke e...

Ngjarje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në “Don Bosko” të Tiranës, ndërron jetë

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen...

Mbërrijnë vaksinat ruse në Maqedoni

Mesditën e sotme arritën në Maqedoninë e Veriut 3000 dozat e para të vaksinës ruse “Sputnik V”. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori...

“Pas takimit me Edi Ramën…”, Alfred Peza: Refuzova të kandidoj për deputet, nuk është për mua ajo karrige në këtë fazë të jetës

Alfred Peza ka njoftuar se nuk do të jetë pjesë e listës zgjedhore të 25 prillit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, gazetari tregon...

Fitoi betejën me Covid-19, Ardit Gjebrea rikthehet në ekran, ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea, ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e bëri të ditur vetë ai më herët nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...
- Advertisement -