- Advertisement -

TAG

Igli Cara

Porti i Durrësit, vjedhja e shekullit nga Edi Rama (film)

Kandidati për deputet në Partinë Demokratike, në qarkun e Durrësit, Igli Cara e ka cilësuar si vjedhjen e shekullit, projektin e kryeministrit Rama për...

Ish-deputeti i PD, Cara: Zgjedhjet në PD farsë, nuk votoj

“Basha nuk më bën dot mua fajtor për humbjen e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 25 qershorit sepse 230 mijë njerëz të PD refuzuan...

Debatet në grupin e PD-së/ Igli Cara: Ndal linçimit të Jozefina Topallit

“Për 27 vjet s’e kam menduar që mund të shkonim në një vendim të tillë për bojkot zgjedhjesh, por do respektoj vendimin e grupit...

Igli Cara: Dako harxhoi 15 milion dollarë për fasada

“Ndërkohë çerdhet, kopshtet, shkollat, janë në gjendje të mjerueshme pa ngrohje” Deputeti demokrat i Durrësit, Igli Cara, ka akuzuar kryetarin e  bashkisë së Durrësit, Vangjush...

 Ç’na dëgjuan veshët e ç’na mbajti kurrizi

Nga Igli Cara Java që lamë pas nuk do te harrohet, pasi përcolli tek qytetarët konsensusin politik për reformën në drejtësi, ngjarje të tilla janë...

Luli ta quk mandatin

Nga Enkel Demi Është zbavitëse të shohësh Lulzim Bashën në pozita kërcënuese. Kjo, pasi si gjithçka kallpe që ka shitur qysh kur theu kutitë për...

Latest news

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...

Foshnja 1-vjeçare humb jetën nga Covid-19 në Kosovë, shifrat e 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 170 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19. Autoritetet vendase bëjnë me dije se...

Vdiq aksidentalisht teksa bënte videot për Tik-Tok, mësuesja e 10-vjeçarit: Ishte nxënës i shkëlqyer e shembullor (film)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në njësinë Guri i Zi, pjesë e bashkisë Shkodër. Një 10-vjeçar me inicialet N.Y...
- Advertisement -