- Advertisement -

TAG

Henri Çili

Leonard Solis: Nuk jemi në luftë, përndryshe Edi Rama do ishte me qira tek shtëpia e Henri Çilit në Labinot-Mal (film)

Një nga njerëzit që dje në mbrëmje ka shkaktuar më tepër polemika është një personalitet i politikës dhe shëndetësisë në Shqipëri. Ai është ish-ministri...

Gjykata e Apelit jep vendimin “detyrim paraqitje” për Henri Çilin

Gjykata e Apelit në Gjirokastër ka  lënë në fuqi vendimin “detyrim paraqitje” për botuesin Henri Çili. Apeli në Gjirokastër ka rrëzuar pertendimet e prokurorisë për...

Prokuroria e Përmetit apelon vendimin e gjykatës për Henri Çilin

Prokuroria e Përmetit ka apeluar vendimin për ndryshimin e masës së sigurisë për botuesin Henri Çili. Vendimi është apeluar nga prokurori në Gjykatën e Apelit...

“Dvorani mohoi të ketë takuar Henri Çilin”/ PD akuzon Sadushin: Është koha të flasësh, heshtja s’të ndihmon më

Partia Demokratike ka reaguar pas mohimeve të Ardian Dvroanit të ketë qenë ai personi që prokuroria e identifikon në dosjen penale si drejtues i...

Çfarë tha Henri Çili fill pasi u lirua në sallën e gjyqit? Kjo provë për ç’gjë e ka bindur?

Rreth orës 22 e 30 Henri Çili u la i lirë dhe doli nga mjediset e Gjykatës së Faktit Përmet me vendimin "detyrim paraqitje". Jashtë...

Henri Çili, viktimë perfekte e rrethanave fatkeqe apo e botës që ndërtoi vetë?

Nga Lorenc Vangjeli Henri Çili është viktima perfekte. Djali që erdhi nga periferia e Elbasanit dhe u vetëkrijua në pak vjet si një nga qytetarët...

A jemi më të lumtur tani që e telendisëm edhe Henri Çilin?

Nga Enkel Demi Nuk e them dot që e kam shok Henri Çilin, megjithëse e kam hasur qysh në fund të viteve '90 në gazetën...

“U implikua nga vëllai i bashkëjetueses së tij”/ Zëri i Amerikës shkruan për arrestimin e botuesit Henri Çili

Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua...

750 000 euro për lirimin e vëllezërve Aliko, zbardhjet dosja: Pse u arrestuan Henri Çili dhe Seit Fishta

Policia arrestoi sot një numër të madh personazh me akuzën e ndikimit të paligjshëm në Sistemin e Drejtësisë, mes të cilëve ishin edhe botuesi...

Përse u ndalua Henri Çili?

Sipas burimeve të 27.al Henri Çili është ndaluar dje para mesnate, teksa kthehej në shtëpinë e tij me makinë. Ai, sipas informacioneve praraprake, dyshohet që...

Latest news

Atentat me bombë në tubimin e Erdoganit

Mediat turke raportojnë për një atentat të shmangur ndaj presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan. Ngjarja ka ndodhur teksa Erdogan po merrte pjesë në një tubim...

E konfirmon qeveria: Kurti nuk e viziton SHBA-në këtë vit

Plani i Kurtit për të shkuar në Amerikë gjatë muajit nëntor mbeti vetëm synim. Para 70 ditëve, kryeministri Kurti u pati treguar deputetëve në...

Duke shëtitur në Amerikë, Rama zbulon shqiptarin: E gjeta nga emri i lokalit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sikurse e ka zakon, shefi i qeverisë shqiptare nuk ka harruar të përcjellë humor...

Tragjedia në Bullgari, familjarët kërkojnë përgjegjësi

Familjarët e viktimave kërkojnë që sa më shpejtë të zbardhet e vërteta rreth tragjedisë në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe 7 të...

Rama në SHBA, takohet me përfaqësues të industrisë automotive: Mundësi bashkëpunimi

Kryeministri Edi Rama ndodhet në mjediset e organizatës “Automation Alley” në Shtetet e Bashkuar të Amerikës. Së fundmi Rama ka postuar pamjet gjatë kësaj vizite...
- Advertisement -