- Advertisement -

TAG

helikopter

Vetëdigjet me benzinë 30-vjeçarja në Pogradec, niset me urgjencë me helikopter drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Kalivaç të Pogradecit, ku raportohet se një 30-vjeçare, e identifikuar si Doloreza Hamzallari,...

17 vjeçari dëmton rëndë kokën pasi ra nga lartësia në Sarandë, sillet me helikopter në Tiranë

Një 17-vjeçar nga fshati Shelegar, bashkia Sarandë, është transportuar në gjendje kritike në urgjencën e “Stefan Mekshi” dhe më pas është sjellë në Tiranë...

E rëndë në Sarandë/ Fëmijës 3-vjeç i bie dollapi sipër, dërgohet me helikopter drejt Tiranës

Një fëmijë 3 vjecar është transportuar me helikopter drejt spitalit të traumës në Tiranë. 3 vjeçarit banor i Sarandës, aksidentalisht në shtëpinë e vet...

Makina përplas gruan dhe fëmijën në Bulqizë, transportohen me helikopter drejt Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur apsditen e sotme në Bulqizë, ku një makinë ka përplasur një grua dhe fëmijën e saj. Bëhet e ditur...

Në gjendje kritike nga COVID-19, kandidati për deputet dërgohet me helikopter në Tiranë

Kandidati për deputet i Rilindjes, njëkohësisht mjeku Melaim Damzi është dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rënduar për jetën pas infektimit me...

Tragjike/ Vetëhelmohet 16-vjeçarja në Gramsh, transportohet me helikopter drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gramisht, ku një vajzë 16-vjeçare dyshohet se është vetëhelmuar. Sipas informacioneve, pasi 16-vjeçarja mori ndihmën e...

Aksidentohet rëndë 32 vjeçari në Bulqizë me motor, niset me helikopter drejt Tiranës

Një 32 vjeçar është aksidentuar rëndë në Bulqizë. Ai është nisur me urgjencë drejt Tiranës me helikopter. Bulqizë / informacion nga policia: Rreth orës 09.30, në fshatin...

Profesori i Ekonomikut shkon në spital me helikopter, pas shërimit ndan lajmin me miqtë: Rezultati, shtova në CV…

Fatmir Memaj, profesori i Univesitetit Ekonomik të Tiranës bën me dije se ka qenë në spital me urgjencë për shkak të problemeve me stomakun. Ai...

Aksident në Bulqizë/ Motorri përplaset me shtyllën elektrike, 30-vjeçari dërgohet me helikopter në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Bulqizë. Mësohet se një motorr është përplasur me një shtyllë  elektrike. Si pasojë ka mbetur i...

Drogë, armë dhe vjedhje/ Arrestohet shqiptari në mes të pyllit pas ndjekjes me helikopter

Një shtetas shqiptar dhe maroken ka rënë në prangat e policisë italiane në mes të një pylli, pas një ndjekje me helikopter. Marsel Kerry, 31...

Latest news

Arrestohen 2 persona dhe procedohen 4 të tjerë për vepra të ndryshme penale në Dibër

Dy persona kanë rënë në pranga dhe katër të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale. 57-vjeçari B.B., banues në Burrel është arrestuar...

Po tentonte të lidhte disa kabuj të energjisë elektrike në oborrin e banesës, vdes 59-vjeçari në Vlorë

Një 59-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Vlorës, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në oborrin e banesës së tij. Mësohet se...

Gjirokastër/ Burri i vë flakën gruas me benzinë, lëndohet edhe vetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mesnatë në Gjirokastër, ku burri ka tentuar që të djegë me benzinë gruan e tij, dhe nga...

Kontratat sekrete të Ramës me Pfizer, ja sa lekë paguhet një dozë vaksinë (foto)

Zbulohen kontratat që qeveria shqiptare ka nënshkruar me kompaninë Pfizer-Biontech për blerjen e vaksinave anti-Covid. Mediat gjermane sot kanë zbuluar dokumentet e qeverisë së Shqipërisë...

Vëllamët i kishte marrë malli…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto nga takimi në Shkup me sivëllezërit e tij udhëheqës të Ballkanit Perëndimor. Ai ka publikuar disa foto, në të...
- Advertisement -