- Advertisement -

TAG

gazment bardhi]

Bardhi pas deklaratës së Wadephul: Të gjithë e kuptuan tmerrin e Ramës nga zgjedhjet

Pas mesazhit të qartë të Zv.kryetarit të Grupit të CDU-CSU në Bundestag Johann David Wadephul se reforma zgjedhore duhet të miratohet nga Parlamenti pa...

Hapja e listave, Gjiknuri dje dhe sot: Bardhi nxjerr videot (Film)

Sekretari i PD-së, Gazmend Bardhi ka reaguar në lidhje me qasjen e socialistëve për të hapur listat zgjedhore, gjë e cila pengon më pas...

Bardhi shpërthen ndaj Ramës: Numërimi ka nisur mbrapsht për largimin e tij

Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi teksa ka publikuar një video ka hedhur akuza kundrejt kryeministrit Edi Rama, të cilin e cilëson si kampion në...

Basha fton Genc Rulin të rikthehet në PD, pozicioni që pritet të marrë ish-ministri (film)

Partia Demokratike është gati të nis procesin e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Një udhëzim i hartuar tashmë nga sekretari...

Raporti i Venecias për emërimet në Kushtetuese, Bardhi: U vulos regjimi në ikje i Ramës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar lidhur me vendimin e Komisionit të Venecias lidhur me emërimet në Gjykatën Kushtetuese. Në një...

Bardhi- Ramës: Mbrëmë të çmontuam kapjen e komisioneve zgjedhore, nuk i fshihesh dot kushtit Nr.5 të BE

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i është përgjigjur Ramës pasi ky i fundit tha se humbja e 2017 për ta nuk ishte as...

Bardhi: Rama përdori coronavirusin për të shtypur, vjedhur dhe gënjyer qytetarët

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me reagimet e këtij të fundit për takimin e...

“Ministrja i ka vënë zjarrin tenderave sekretë”, reagon PD: SPAK nuk ndërhyn, koordinim i një bande hajdutësh në kohë pandemie

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar në lidhje me tenderat sekretë të qeverisë dhe përgjigjen e Ministrisë së Shëndetësisë drejtuar SPAK...

“17 tendera me fituesë të paracaktuar”/ PD kërkesë KLSH-së: Hetoni abuzimet e qeverisë me fondet e vjedhura…

Partia Demokratike ka vënë zyrtarisht në lëvizje Kontrollin e Lartë të Shtetit për të hetuar abuzimet me tenderat e disa ministrive, shumica prej të...

Gazment Bardhi: Klasifikohet sekret edhe tenderi për blerjen e letrave higjenike

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi deklaroi sot se në këtë kohë të vështirë, kur pandemia COVID -19 e ka bërë edhe më...

Latest news

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Rrena e Edi Ramës / COVAX do sjellë në muajin shkurt vetëm 3 % të vaksinave (film)

Gazetarja Klodiana Kapo e faktoje.al ka treguar në A-Show me Adi Krastën në Syri TV, lidhur mbi disa kërkesa që u ka dërguar ambasadave...

Xhevahir Zeneli: Në Amerikë punoja roje shkolle, ma vodhën pesë herë brenda javës (film)

Xhevahir Zeneli, aktori i rrallë në një rrëfim për jetën e tij artistike dhe personale, ka treguar për A-Show me gazetarin Adi Krasta, shumë...

11 viktima dhe 400 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara,  400...

Mike Pompeo akuzon Kinën për gjenocid ndaj pakicave turke dhe myslimanëve

Sekretari i Shtetit të SHBA, Mike Pompeo tha të martën se Kina po kryen gjenocid ndaj pakicave etnike turke të njohura si Ujgurët dhe...
- Advertisement -