- Advertisement -

TAG

Gazetaret

Tritoli në shtëpinë e Xhisielës/ Të arrestohet Ylli Manjani, opozita dhe gazetarët!

Ditën, kur Rama do të zbulojë grupin armiqësor “Babale”, opozita ka hedhur dinamit në shtëpinë e Xhisielës. Plani orurzi i opozitës destruktive është bërë...

Shqiptarët janë si lodrat seksuale për Edi Ramën

Nga Ilir Levonja 1) Midis shumë e shumë hamendësimëve, shumë e shumë rekomandimeve, a këshillave, gjë që ne vdesim ta bëjmë..., rreth konfliktit mes kryeministrit...

Vasili: Krimi fitoi publikisht kryeministrin, shqiptarët pa kryeministër

“Dje krimi fitoi publikisht një mik kryeminister, qytetarët humbën përfundimisht kryeministrin, ndërsa media zbuloi sharlatanin arrogant të trembur nga fjala e lirë.” Kështu e...

Vasili-Ramës: ERTV-ja i vetmi televizion profesional, mbylli të tjerat

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka ironizuar sot qëndrimin e ashpër të Ramës në drejtim të gazetarëve. Me anë të një statusi...

Patozi- gazetarëve: Mënyra e vetme për t’u “hakmarrë” ndaj Ramës

Ish-deputeti Astrit Patozi e ka cilësuar një shfaqje të shëmtuar reagimin e kryeministrit Edi Rama ndaj gazetarëve. Me anë të një postimi në Facebook, Patozi...

Valbona Mezini: Po me gazetarët ç’pati?

Ua qaj hallin gazetarëve të politikës në terren. Iu duhet të merren me lloj lloj mashtruesi, mediokri, pazarexhiu, hajduti që tranzicioni i uli në karriget...

Rama i ofendon, gazetarët i ndërpresin fjalën (film)

Kryeministri Edi Rama ka shpërthyer sot në akuza dhe fyerje për gazetarët në përfundim të seancës plenare, ku u rrëzua kërkesa e prokurorisë për arrestimin...

Tahiri “shpërthen” ndaj gazetarëve: Pse rrini para shtëpisë sime, s’kam asgjë për të folur

Pas qëndrimit që kryeministri Edi Rama ka mbajtur me gazetarët pas seancës së sotme plenare, ku u rrëzua kërkesa e Prokurorisë së Krimeve të...

Rama dëgjon Bashën teksa flet për gazetarët në kryesinë e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur pozitivisht ftesës së partive politike për një tryezë pranë selisë së Kuvendit. Teksa Basha po mbante një deklaratë për...

82 apo 92 viktima? Gazetarët përplasen me policinë për numrin e të vrarëve gjatë vitit 2016

“Përplasje” mes policisë dhe gazetarëve për shifrat e të vrarëve gjatë emisionit “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku. Ndërsa specialisti i Drejtorisë...

Latest news

70 vjetori i vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve, Basha: Kujtesë që të mbrojmë rrugën tonë evropiane

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përkujtuar ditën e sotme, 70-vjetorin e vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve nga diktatura. Në një postim në...

U qëllua me armë në Athinë, shqiptari lëvizte me antiplumb e lëndë narkotike me vete

Mediat në Greqi raportojnë detaje të reja rreth shqiptarit që u qëllua mbrëmjen e së premtes me armë zjarri në Athinë . Sipas raportimeve, shqiptari...

Plas sherri për vendin e parkimit, i riu acarohet keq dhe qëllon në ajër

U konfliktuan për vendin e parkimit, kapet dhe shoqërohet nga Policia, 18-vjeçari që qëlloi në ajër me një armë të dyshuar zhurmuese. Policia e Kukësit,...

Goditi djalin me thikë, arrestohet 63-vjeçari në Tiranë

Një 63-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka goditur me thikë djalin e  tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme pas...

“Monstra” në Shkup/ PDIU: E drejta për protestë është thelbësore në demokraci

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar për protestën kundër vendimit për rastin “Monstra” në Shkup. Përmes një reagimi, PDIU shprehet se e drejta për tubim...
- Advertisement -