- Advertisement -

TAG

Fushë Krujë

Fushë-Krujë/ Zjarr masiv frikëson qytetarët, rrezikohen banesat

Një zjarr i madh ka rënë në lagjen “Bakushe Visha” në qytetin e Fushë-Krujës. Mendohet se zjarri është vendosur nga banorët e zonës për të...

Artan Hoxha flet për një video: Tregohen 31 vrasje, ka edhe të bujshme (film)

Gazetari Artan Hoxha ka folur këtë të mërkurë për ekzistencën e një videoje, ku sipas tij Enver Stafuka ka treguar vrasjen e 31 personave. Ai...

Gjuzi akuzon Ramën: Nëse kryeministri nuk e bën testin e drogës, si mund ti lëmë 1000 persona në burg për përdorim droge?

Deputeti i opozitës Kujtim Gjuzi ka folur në Kuvend në seancën e sotme plenare ku u diskutua projektligji i amnistisë, duke akuzuar Kryeministrin Rama...

IGJEUM: Dy goditje të reja sot në mëngjes, pas disa tërmeteve gjatë natës

Dy tërmete të tjerë janë regjistruar mëngjesin e sotëm në vendin tonë. I pari, 1.5 ballë ra në Derven të Fushë Krujës në orën...

Fushë-Krujë/ Adoleshenti plagos me thikë vëllain brenda në banesë, arrestohet

Një adoleshent është vënë në prangat e policisë pasi ka plagosur me thikë vëllain e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin, Luz në Fushë-Krujë. Mëdohet se...

Merr flakë një banesë në Fushë Krujë, çifti i moshuar shpëtohet nga banorët e pallatit (film)

Një apartament në katin e dytë është përfshirë nga flakët në Fushë-Krujë, në lagjen Punëtori. Zjarri kishte rënë në shtëpinë e dy të moshuarve, Vojsava...

Zjarr në një apartament në Fushë-Krujë, dy të moshuar brenda në banesë

Një apartament është përfshirë nga flakët në lagjen “Punëtori” në Fushë-Krujë. Mësohet se apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ndërsa dyshohet se...

Aksident në Fushë-Krujë, plagosen 2 persona

Një aksident ka ndoodhur në fshatin Larushk, pranë Fushë-Krujës, ku dy autovetura janë përplasur për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Siç shihet nga...

Fushë Krujë/ Makina përplas këmbësorin, humb jetën 23-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Fushë-Krujë. Mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Sipas policisë, bëhet fjalë...

Pallati 5 katësh në Fushë-Krujë i pabanueshëm nga tërmeti/ Banorët: Nuk kemi asnjë ndihmë nga Bashkia, s’kemi ku të jetojmë (film)

Pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit një pallat 5 katësh në Fushë-Krujë ka pësuar dëme të rënda dhe për pasojë është i pabanueshëm. Ekspertër grekë...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -