- Advertisement -

TAG

Fushë Krujë

Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit

Forca të shumta të policisë kanë zbarkuar këtë mbrëmje në Fushë-Krujë. Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të...

Zjarr në lagjen “Kasallë” në Fushë Krujë, rrezikohen disa banesa

Në lagjen “Kasallë” të fushë Krujës ka rënë zjarr në një sipërfaqe me shkurre dhe ferra. Nga flakët janë të rrezikuara edhe banesat që gjenden...

Dy vatra të mëdha zjarri në Fushë Krujë dhe Memaliaj, digjen 2 km hekurudhë

Dy vatra të mëdha zjarri kanë shpërthyer ditën e sotme, në Fushë Krujë dhe në Memaliaj. Sipas informacioneve paraprake, vatra e zjarrit në Fushë Krujë...

Tërmeti i 26 nëntorit, Rama në Fushë-Krujë: Ka përfunduar 45% e punës

Procesi i rindërtimit vijon në zonat e prekura nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit, ndërsa kryeministri Edi Rama vizitoi sot kantierin në Fushë-Krujë, ku...

Zjarr në oborrin e një banese në Fushë-Krujë, rrezikon shtëpi të tjera

Një zjarr ka rënë në oborrin e një banese në lagjen 'Hasan' në Fushë-Krujë. Mësohet se të zotët e saj nuk jetojnë në Shqipëri...

Aksident i trefishtë në Fushë-Krujë, dy të lënduar

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pak më parë në aksin Fushë Krujë- Kamzë duke shkaktuar dy të lënduar. Përplasja e tre makinave ka shkaktuar...

Vendoset lëndë plasëse pranë një banese në Fushë Krujë

Një sasi tritoli është vënë gjatë mesnatës së shkuar pranë një banesë në periferi të Fushë Krujës. Lënda plasëse nuk ka shpërthyer, pasi për fat...

Basha në Krujë/ Pronari i një fasonerie: Kam hequr 32 punëtor nga puna

Kreu i PD, Lulzim Basha gjatë ditës së sotme është takuar me pronarët e fasonëve dhe punonjësit në Krujë e Fushë- Krujë ku dëgjoi...

Basha takon punonjësit e fasonerive në Fushë-Krujë: Shqiptarët po përballen me mungesën e ndihmës së qeverisë

Kryedemokrati Lulzim Basha, zhvilloi ditën e sotme një takim me punonjës së fasonerive në Fushë Krujë. Në një postim në facebook, bashkëngjitur fotove nga takimi,...

Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje 73-vjeçarin

Një aksident me pasojë vdekjen e një të moshuari ka ndodhur paraditen e sotme në Fushë-Krujë. Policia bën me dije se rreth orës 09:55, një...

Latest news

Kryeministri britanik: E pashmangshme vala e dytë e koronavirusit

Kryeministri britanik, Boris Johnson ka thënë se në Mbretërinë e Bashkuar, vala e dytë e koronavirusit “është në ardhje”. Duku folur në Oxfordshire, Johnson ka...

Artan Hoxha nxjerr foton e “bossit” nga burgu dhe bën zbulimin tronditës

Operacioni në 10 shtete të Europës dhe Azisë “Los Blancos” çoi një numër të madh shqiptarësh pas hekurave, të cilët akuzohet se kishin sjellë...

E armatosur deri në dhëmbë. Këngëtarja e njohur u kap me pistoletë dhe 23 fishekë. Ja çfarë thotë policia

Policia Kufitare e Morinës ka arrestuar këngëtaren shqiptare, Fjolla Morina. Mësohet se këngëtarja është kapur me armë zjarri me vete, ndërsa tentoi të futej...

Arrestohet këngëtarja kosovare në Morinë, po hynte në Shqipëri e armatosur. Ja cila është…

Policia kufitare e Morinës ka ndaluar një person në Morinë, pasi kishte armë me vete. Mësohet se bëhet fjalë për një këngëtare kosovare, e cila...

Ministri i Jashtëm grek: Po shqyrtojmë veprimet e duhura për shtrirje me 12 milje në Jon

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias, ka folur për marrëveshjen e detit me Shqipërinë, duke thënë se institucioni që ai drejton po shqyrton...
- Advertisement -