- Advertisement -

TAG

Edmond Panariti

Panariti: Vaksina anti- covid po aq falas si vaksina kundër gripit

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka reaguar lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama se vaksina kundër COVID do të jetë falas për të...

Ish-ministri bën thirrje: Të luftojmë keq-ushqyerjen, premisa e shpërthimit të virozave

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti duke iu referuar situatës së koronavirusit në vend ka bërë thirrje që të shpërndahet një paketë bonusi ushqimor për...

Panariti: Një studim mbi ngrohjen e motit na jep shpresë për të luftuar koronavirusin!

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti bën me dije të dhënat e një studimi të ri, që mund të konsiderohet si pikë kthese për përhapjen...

Reagon Panariti: Politikanët duhet të bëjnë testin drogës

Ish-deputeti Edmond Panariti duke komentuar video skandalin e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, ku shihet duke thithur kokainë, u shpreh se është pro testit...

Panariti: Zgjedhjet e përgjithshme dhe vendore janë e vetmja zgjidhje për situatën absurde

Ish-deputeti i LSI, Edmond Panariti ka nënvizuar sërish se zgjedhjet e përgjithshme dhe vendore janë e vetmja zgjidhje për situatën absurde të krijuar në...

Panariti: Presidenti i dha frymëmarrje vendit me vendimet e tij

Ish-ministri i Jashtëm Edmond Panariti, ka komentuar vendimin e sotëm të Këshillit Europian për të refuzuar kërkesën e Hollandës për kthimin e vizave për...

“Qeveria tranzitore”/ Panariti: Të dëgjohen kërkesat e opozitës së bashkuar

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka komentuar prezantimin e platformës së "qeverisë tranzitore" nga ana e kreut të PD-së Lulzim Basha. I ftuar në studion...

Ish-ministri: Policia të mos përdorë gaz lotsjellës, ka fosfor

Sa i përket protestës së nesërme, ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti i bëri thirrje policisë të mos përdorë gaz lotsjellës. Ai hodhi dyshime se lënda...

Panariti: S’mund të koncesionojmë sigurinë ushqimore të shqiptarëve

Një debat mes është hapur në parlament midis ish Misnistrit të bujqësisë Edmond Panariti dhe atij aktual Peleshi. Panariti deklaron se janë disa organizata jo...

Qumështi me përbërje kancerogjene, reagon ministri Peleshi

Pas denoncimit të ish-ministrit të LSI Edmond Panariti për qumështin me substanca kancerogjene, ka reaguar ministri aktual i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Niko Peleshi. Me...

Latest news

Leonardo DiCaprio bën sërish thirrje që Lumi Vjosa të shpallet Park Kombëtar

Aktori i Hollywood-i, Leonardo DiCaprio ka reaguar sërish disa orë më parë dhe këtë herë ka bërë thirrje përmes Twitter, duke kërkuar shpalljen e...

Nuk kapën skafistin që do dërgonte 55 sirianë në Itali, gjykata lë në burg rojet bregdetare në Vlorë

Pesë rojet bregdetare të arrestuara në Vlorë për rastin e 55 sirianëve janë lënë në burg nga gjykata ditën e sotme. Rojet bregdetare akuzohen për...

Aksident i trefishtë në superstradën Lezhë-Shkodër, katër të plagosur

Një aksident i trefishtë automobilistik mësohet të ketë ndodhur në superstradën Lezhë-Shkodër tek kryqëzimi i fshatit Kakarriq. Në këtë kryqëzim u përplasën automjetet me...

Sondazhi: Gjysma e europianëve të pakënaqur me masat e marra kundër Covid në BE

Nga Chantal da Silva, euronews Sipas një sondazhi, pothuajse gjysma e europianëve janë të pakënaqur me masat që kanë marrë vendet e BE-së në përgjigje të...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas 15-vjeçarin, shoqërohet shoferi

Një minoren ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga një makinë në Lezhë. Sipas informacioneve zyrtare, në aksin rrugor Lezhë-Milot, mjeti tip “Volkswagen” me...
- Advertisement -