- Advertisement -

TAG

bunker

The latest trick

Nga Tom Kuka Në 11 janar 1986 ra borë. Për të parën herë shihja atë lloj bukurie para banesës tonë popullore. Unë jetoja në katin...

Trump e pranon se ishte futur në bunker, por jo për shkak të protestave para Shtëpisë së Bardhë

Presidenti amerikan Donald Trump e ka pranuar të mërkurën se gjatë protestave për vdekjen e George Floyd ka shkuar tek bunkeri nëntokësor në Shtëpinë...

Hitleri u vetëvra në bunkerin e tij në Berlin

Ekzaminimi i dhëmbëve të Adolf Hitlerit ka rrëzuar përfundimisht çdo teori konspiracioni mbi fundin e udhëheqësit nazist. Verifikimet me metodat më moderne tregojnë se ai...

Lul ia dole…!

Nga Flamur Kuçi Po Lul, ia dole që familjen më të rëndësishme politike të 25 viteve të fundit ta shndërrosh në një barceletë. Ia dole,...

Lorik Cana pyet: Çfarë ju bie në mend kur shikoni këtë foto timen?

Ish-kapiteni i kuqezinjve Lorik Cana ka postuar një foto "enigmatike" në profilin e tij në rrjetin social Facebook. Ai qëndron pranë një bunkeri në të...

Latest news

Koalicioni “Aleanca për ndryshim”/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Pas arritjes së koalicionit "Aleanca për Ndryshim" mes PD dhe 13 aleatët e saj, kreu i PD, Lulzim Basha e ka cilësuar ditën e...

DASH e vlerësoi si ithtar të drejtësisë, qytetarët vërshojnë me komente në faqen e Ambasadës Amerikane: Ky është kriminel i komunizmit

DASH vlerësoi ditën e djeshme ish-kerun e KED-së, Ardian Dvorani si ithtar të reformës në drejtësi. Vlerësimin e Dvoranit e ka mirëpritur dhe Ambasada Amerikane...

Shpëtim Idrizi: Edi Rama e nisi si kalorësi i Çamërisë dhe e përfundoi si Kali i Trojës së Greqisë (film)

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka deklaruar se PDIU-ja do jetë në gjendje të mbledhë mbi 40 apo 50 mijë vota për opozitën. I shoqëruar...

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Paloka tregon koalicionin me PD dhe 13 partive opozitare

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka folur në lidhje me koalicionin e arritur mes Partisë Demokratike dhe 13 partive të tjera opozitare  për...

Atentati në Kamëz, Cukali dyshohet të jetë porositësi, si u vendos eksplozivi në makinë

Gjergj Cukali i arrestuar mbrëmjen e sotme për atentatin me eksploziv ndaj Gjon Memës dy javë më parë në Kamëz, dyshohet se ka pasur...
- Advertisement -