- Advertisement -

TAG

Anila Basha

Anila Basha bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Aris

Gazetarja Anila Basha bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë Aris. Edhe pse jemi në këto dite të vështira, Aris ka ardhur në jetë i shëndetshëm...

Gazetarët për “Euronews Albania”: Ja pse jemi kundër “Paketës Antishpifje”

Ditën e sotme u zhvillua protesta e paralajmëruar nga gazetarët, kundër paketës "Antishpifje", përpara parlamentit të Shqipërisë. Në protestë ishin të pranishëm gazetarë të shumtë...

Humbi të atin nga kanceri para pak ditësh, gazetarja Anila Basha surprizon Onkologjikun (Foto)

Dy javë  më parë, gazetarja Anila Basha humbi të atin, në betejën e stërmundimshme 4-vjeçare me sëmundjen e kancerit. Pavarësisht dhimbjes, ajo ka gjetur forcë...

Për mjekët heronj që na japin shpresë, Faleminderit…

Nga Anila Basha Me hidhërim marr vesh për humbjen e Aristotelit. Ndjeja dobësi për të dhe për ata pacientë të tjerë, që në këtë luftë...

S’të them dot lamtumirë bukuroshe

Nga Anila Basha Ajo ishte vajza që nuk do ta harrojë lehtë askush që e takoi njëherë në jetë. Fillimisht e morën për mendjelehtë, gocë...

Nga Cincu

Nga Anila Basha Ç’bëhet ndonjë gjë nga Shqipëria? Duket çudi, por 148 ushtarakët shqiptarë të misionit Cobra, nuk e kanë idenë se cfarë ndodh në...

Ruçi: PD-së i kemi dhënë garanci për zgjedhje me standarde

Kreu parlamentar i PS, Gramoz Ruçi ka deklaruar se PD-së i kemi dhënë garanci për zgjedhje me standarde. Ndërkohë më herët në mbledhje, kryeministri Edi Rama ka...

Të jesh gazetar

Nga Anila Basha Të jesh gazetar këto kohë në Shqipëri do të thotë të jesh në ditë të vështirë. Të jesh në pikë të hallit....

Latest news

21 viktima humbin jetën për shkak të COVID-19, mes tyre edhe një 35 vjeçar, rritet numri i infektimeve të reja

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 21 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID-19, duke e...

Ngjarje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në “Don Bosko” të Tiranës, ndërron jetë

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen...

Mbërrijnë vaksinat ruse në Maqedoni

Mesditën e sotme arritën në Maqedoninë e Veriut 3000 dozat e para të vaksinës ruse “Sputnik V”. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori...

“Pas takimit me Edi Ramën…”, Alfred Peza: Refuzova të kandidoj për deputet, nuk është për mua ajo karrige në këtë fazë të jetës

Alfred Peza ka njoftuar se nuk do të jetë pjesë e listës zgjedhore të 25 prillit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, gazetari tregon...

Fitoi betejën me Covid-19, Ardit Gjebrea rikthehet në ekran, ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea, ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e bëri të ditur vetë ai më herët nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...
- Advertisement -