Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Anila Basha bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Aris

Nga Klodiana 0

Gazetarja Anila Basha bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë Aris.

Edhe pse jemi në këto dite të vështira, Aris ka ardhur në jetë i shëndetshëm në këtë ditë plot diell duke i falur Anilës emocione të papërshkrueshme.

Basha ka shkruan se në Instagram: Aristotel Basha erdhi në jetë në orën 11.37 të ditës së sotme. Im bir erdhi në këtë jetë në kohë koronavirusi, po do kemi ç’të tregojmë. Unë dhe Aris jemi shumë mirë dhe falenderojmë doktor Eltonin që nuk la javë pa na ndenjur nga pas për të shkuar gjithçka mirë. Aris, Ilda, dr.Gilberta, Besi, për 9 muajt që kaluam këtu; po ne të dy kërkojmë falje për gjithë kokëçarjet e krijuara në familje në këto 9 muaj tekanjozë. Shpresojmë shumë që kjo situata e coronavirusit të përfundojë shpejt, që të shijojmë pranveren. Ju duam shumë ❤❤❤

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej