Shpopullim dhe kontroll/ Doktor Rashid Buttar zbardh manipulimin e Bill Gates dhe OBSH (film)

Duhet të lëçisni

Burri ekzekuton gruan pranë Gjykatës së Elbasanit

Një grua ka mbetur e vrarë me armë zjarri në afërsi të gjykatës në Elbasan. Raportohet se të shtënat janë ndjerë pranë gjykatës ku një...

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të enjte pranë Gjykatës së Elbasanit . Mësohet se ngjarja ka ndodhur mes një çifti bashkëshortësh. Nga...

PD: Zbardhet skema kriminale e blerjes së votës në qarkun e Durrësit, 1 mijë euro për familje

Partia Demokratike ka sjellë sot një tjetër rast, që vërteton që janë blerë vota në zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë për mediat, Belind...

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Në një intervistë ekskluzive për “Next News Networks”, Dr. Buttar Rashid, demaskon skandalin e përmasave globale që kanë ardhur nga interesat e errëta të Bill Gates, OBSH-së dhe grupeve që fshihen prapa tyre për të kontrolluar botën dhe shpopulluar globin nëpërmjet krijimit të vaksinave kundër Covid-19 që tashmë ka mbërthyer botën.

Sipas tij, Bill Gates dhe OBSH po kontrollon të gjithë botën duke u dhënë atyre informacione të rreme dhe duke krijuar vaksina. Sipas Dr.Buttar, askush nuk e ka demostruar numrin e saktë të vdekjeve me Covid-19 dhe ky virus nuk është i ngjashëm as me SARS dhe as me gripin sezonal pasi kemi të bëjmë me një virus me karakteristika unike.

Doktori ka akuzuar edhe anëtarin e shquar të forcës amerikane të shërbimit shëndetësor, Dr. Anthony Fauci (një imunolog amerikan që ka dhënë kontribute themelore në fushën e kërkimit të AIDS-it dhe imunodefektivave të tjera, si shkencëtar dhe si drejtues i Institutit Kombëtar të Alergjisë dhe Sëmundjeve Infektive të Sh.B.A-së) duke thënë se ai është një “kriminel” dhe “tradhëtar”. Më tej ai ka thënë se edhe teoria se Covid-19 përhapet nëpërjmet internetit 5G, ishte një komplot, për të përfituar nga situata.

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Burri ekzekuton gruan pranë Gjykatës së Elbasanit

Një grua ka mbetur e vrarë me armë zjarri në afërsi të gjykatës në Elbasan. Raportohet se të shtënat janë ndjerë pranë gjykatës ku një...

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të enjte pranë Gjykatës së Elbasanit . Mësohet se ngjarja ka ndodhur mes një çifti bashkëshortësh. Nga...

PD: Zbardhet skema kriminale e blerjes së votës në qarkun e Durrësit, 1 mijë euro për familje

Partia Demokratike ka sjellë sot një tjetër rast, që vërteton që janë blerë vota në zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë për mediat, Belind...

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...