Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama: “Fallxhorja” kishte çmendur edhe Neritan Cekën

Nga Klodiana 0

Nga Maliqi ku ndodhej për fushatë kryeministri Rama nuk i kurseu notat e ironisë ku tha se jo vetëm Bashën e Metën, por “fallxhorja” ashtu siç i drejtohet ai kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit, ka çmendur edhe Tit Vasilin e Neritan Cekën.

“Kjo kishte çmendur edhe Neritan Cekën, goxha burrë, 75 a 80 vjeç kishte dalë në tv e mallkonte si ta kishte pickuar gjarpri…sikur e kishin përjashtuar nga ndonjë sekt fetar, pse e zuri hirra. Ka edhe të tjerë, keni parë dajë Tit Vasilin kur flet? Duket sikur sapo është pickuar nga gjarpi. Ca janë këta moo? parti janë këta? Skuadra programesh që do ndërtojnë Shqipërinë…”,- vijoi Rama.

Rama vijoi duke thënë se: “shyqyr që zoti s’përfshihet në zgjedhje se do ta kishte mbyllur fallxhoren në shtëpi…se dihet shumë mirë kush i blen votat. Këtë SHPK e sheikut të Skraparit e ka thënë edhe Lulzimi më herët po tani e pickoi gjarpri”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej