Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publikohet mesazhi, kërcënohet me jetë edhe djali i Isa Mustafës

Nga Ejona 0

Një tjetër kërcënim është bërë publik në Kosovë, kësaj here drejtuar djalit të kreut të LDK-së, Isa Mustafës, Besnik Mustafës.

Mustafa ka publikuar në rrjetet sociale mesazhin kërcënues i cili dyshohet se është dërguar nga një llogari Facebooku false.

“Një prej zagarëve….bile mos u mshefni, nëse keni diqka veq kallxoni ku doni qysh doni”, shkruan ai përkrah mesazhit kërcënues.

“Oj rracë e flliqt po ti ki me hanger ma keq se ky derri baba jot ki me hanger burgin bre ta q*ifsha grun e fmit ti q*fsha or bir edhe ty pot a qoj qet selam se kom met kall prej se gjalli or biri i komunistit e gjakin e kejt familjes ta q*fsha se farë e flliqt e Isa Mustafës je ti e gjakin ja u q*fsha ja u q*fsha gjall e dekt qka I kini”, shkruan Kryeziu Bekri në mesazhin kērcënues.

Kujtojmë që pak ditë më parë Haxhi Hoti kërcënoi me jetë kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, duke shkruar në një status në rrjete sociale që ose ta lëshojë Kosovën, ose do të vritej.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej