Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publikohen emrat e deputetëve që kanë firmosur shkarkimin e Metës, mungon Rama

Nga Klodiana 0

Deri tani Partia Socialiste ka mbledhur 34 firma deputetësh për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.

Në krye të listës është Taulant Balla dhe Erjon Braçe, por vihet re mungesa e emrit të kryeministrit Edi Rama.

Më poshtë janë emrat e deputetët që kanë firmosur për shkarkimin e presidentit

1-Taulant Balla
2-Erjon Braçe
3-Eduard Shalsi
4-Ervin Bushati
5-Bledar Çuçi
6-Antoneta Dhima
7-Almira Xhembulla
8-Adelina Rista
9-Blerina Gjylameti
10-Edlira Bode
11-Eglantina Gjermeni
12-Elisa Spiropali
13-Elona Hoxha
14-Evis Kushi
15-Klodiana Spahiu
16-Lindita Nikolla
17-Milva Ekonomi
18-Mimi Kodheli
19-Mirela Kumbaro
20-Ogerta Manastirliu
21-Olta Xhaçka
22-Senida Mesi
23-Titiana Piro
24-Vasilika Hysi
25-Vilma Bello
26-Ardiana Jaku
27- Xhavit Busha
28-Luan Duzha
29-Bujar Çela
30-Arben Kamami
31-Anduel Xhindi
32-Ilirjan Pendavini
33-Ardit Konomi
34-Florenc Spaho

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej