Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prokuroria mbyll hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun

Nga Klodiana 0

Prokuroria e Tiranës mbyll hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun.

Kajmaku akuzohet për veprën penale “Falsifikim i formularëve”. Mësohet se akuza i është komunikuar avokatit të tij, Isuf Shehu.

Kajmaku ndodhet në arrati, dhe ende nuk i është dorëzuar organeve të drejtësisë.

Kujtojmë se ish-kryebashkiaku i Vorës u akuzua se kishte fshehur në formularin e dekriminalizimit, dënimin në shtetin grek, për falsifikim dokumentesh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej