- Advertisement -

TAG

mbyllen hetimet

Mbyllen hetimet për “Grabitjen e Rinasit”, dërgohen për gjykim 8 të akuzuar

Prokuroria e Posaçme ka mbyllur hetimet për çështjen e “Grabitjes së Rinasit”. Organi i akuzës ka vendosur të dërgojë për gjykim dosjen hetimore të një...

Prokuroria mbyll hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun

Prokuroria e Tiranës mbyll hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Kajmaku akuzohet për veprën penale “Falsifikim i formularëve”. Mësohet se akuza i është komunikuar...

Prokuroria e Katanias mbyll hetimin për Moisi Habilajn

Prokuroria e Katanias, ka mbyllur hetimet për kreun e këtij grupi, shtetasin shqiptar, Moisi Habilaj (kushëri i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri) si dhe...

Latest news

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...

Idrizi: 25 Prill është dita jonë, përballë oktapodit dhe tentakulave të Rilindjes mavi (film)

Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi përmes një postimi të publikuar në rrjetet sociale ka përmbledhur momentet, protestat e PDIU si...

Kohë Ramazani, Ulsi Manja kërkon vota me shishe vere 

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, që do të zhvillohen pas 4 ditësh, më 25 prill. Kjo fushatë ka risi në formë,...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...
- Advertisement -