Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çfarë po ndodh? Lirohet “killeri” i dënuar me 20 vite burg

Nga 27.al 0

Ergys Kolaveri i dënuar me 25 vite burg për atentatin me snapjer në Burgun e Vaqarrit të mbetur në tentativë.
Vendimi është marrë nga Gjykata e Apelit në Tiranë. Tashmë Kolaveri mban masën e sigurisë arrest shtëpie.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej