Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti Meta letër kreut të KQZ-së, kërkon numrin e saktë të deputetëve të Kuvendit

Nga Ejona 0

Presidenti Meta ka marrë hapat e parë institucionalë drejt shpërndarjes së Kuvendit, pasi përmes një letre i ka kërkuar informacion KQZ lidhur me numrin e deputetëve që janë sot legjitim.

Ditën e sotme Sekretari i Përgjithshëm i Presidencës i ka bërë një letër kreut të KQZ-së Klement Zguri ku kërkon informacion se sa është numri i deputetëve aktualë që ka parlamenti i Shqipërisë.

Gjithashtu Meta ka kërkuar nga KQZ-ja edhe listën e plotë të deputetëve aktualë të Kuvendit të Shqipërisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej