Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shikoni sa ka ndryshuar Teatri i Operas dhe Baletit (Film)

Nga Klodiana 0

Drejtoresha e TKOB, Zana Çela përmes një videoje të postuar në facebook, na njeh me ndryshimet më të fundit në sistemet mekanike dhe elektrike në Teatrin e Operas dhe Baletit.

“Shikoni sa ka ndryshuar Teatri i Operas dhe Baletit. Sot po ju tregojmë studion e orkestrës, katet e nëndheshme të ambienteve teknike ku janë vendosur sistemet mekanike dhe elektrike, gjithashtu dhe restorantin për punonjësit”, shkruan në postimin në facebook, Zana Çela.

Shikoni sa ka ndryshuar Teatri i Operas dhe Baletit. Sot po ju tregojme studion e orkestres, katet e nendheshme te ambienteve teknike ku jane vendosur sistemet mekanike dhe elektrike, gjithashtu dhe restorantin per punonjesit.

Publiée par Zana Cela sur Vendredi 14 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej