Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia greke sekuestron 1 ton hashash në një punishte/ Pranga 6 shtetasve shqiptar

Nga Ejona 0

 

Policia ka gjetur dhe sekuestruar plot 1 ton hashash në një punishte në Afidnes të Greqisë. Janë vënë në pranga 6 shtetas shqiptar dhe një grek të cilët dyshohet se janë pjesë e një organizata kriminale.

Nga efektivë të policisë mësohet se droga ishte ngarkuar në një kamion dhe po përgatitej për transport dhe u zbulua pas dyshimeve të transfertave të mëdha të parave.

Mediat greke bëjnë me dije se droga kishte destinacion vende të tjera Europiane.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej