- Advertisement -

TAG

arrestime

Tentoi të përdhunonte një grua, arrestohet 39-vjeçari

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pukës pasi tentoi të përdhunonte një grua. Sipas njoftimit, është arrestuar personi me iniciale E.U.,...

Sherr me policinë, pranga 5 të rinjëve në Lezhë

Tre të rinj janë arrestuar në flagrancë pasi kundërshtuan me forcë punonjësit e policisë në Lezhë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se, janë...

Shpërndante drogë në dyqanin e luleve, arrestohet shqiptari në Itali

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë së Mestres në Itali, pasi akuzohet për trafik droge. Shqiptari i arrestuar, me precedentë të mëparshëm...

Vlorë/ Tentoi të shtypë me makinë një person, shpallet në kërkim i riu

Një 23-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Vlorës pasi ka tentuar të përplasë me automjetin e tij një person. Ngjarja ka ndodhur...

Operacion blic, sekuestrohen mijëra euro dhe një armë, arrestohen 3 persona

Policia e shtetit ka ushtruar kontrolle të befasishme në të gjithë vendin me qëllimi kapjen e persona në kërkim. Në këtë operacion të policisë janë...

Armë dhe municione në banesë, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë (EMRI)

Policia e Tiranës ka arrestuar një 23-vjeçar, pasi është kapur duke lëvizur me armë, ndërsa posedonte edhe në banesë. Sipas bluve të kryeqytetit, është...

Tregtonin naftë kontrabandë dhe shmangnin detyrimet, tre të arrestuar në Dibër

Policia e Dibrës ka vënë në pranga tre persona pasi tregtonin naftë kontrabandë dhe furnizonin automjetet e transportit të udhëtarëve, duke shmangur detyrimet doganore Nga...

Me kuti grirëse gati për të shpërndarë drogë, arrestohet i riu në Fier (EMRI)

Një 29-vjeçar i identifikuar me emrin Olsi Mici është arrestuar sot nga policia në Fier. Arrestimi i të riut u bë pasi gjatë kontrollit të...

Transportonin emigrantë të paligjshëm, dy të arrestuar në Gjirokastër

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës pasi u kapën në flagrancë duke transportuar emigrantë të paligjshëm kundrejt pagesës. Sipas njoftimit...

Falsifikim dokumentesh dhe mashtrime, katër të arrestuar në Lezhë (EMRAT­)

Policia e Lezhës ka finalizuar pas një hetimi 3-mujor, operacionin e koduar “Identiteti”, duke arrestuar katër persona dhe shpallur në kërkim dy të tjerë. Mësohet se,...

Latest news

Ndodh e papritura në Gjermani, Dortmundi eliminohet nga skuadra e kategorisë së dytë

Rezultat i bujshëm në Gjermani, pasi St Pauli, skuadër e kategorisë së dytë, ka eliminuar Borusia Dortmund nga Kupa e Gjermanisë. Në fakt, ndeshja e...

Formohet “qeveria e pakicës”, shqiptarët dhe boshnjakët bëhen bashkë në Mal të Zi

Lista Shqiptare, Koalicioni Shqiptar dhe Partia Boshnjake i kanë dhënë mbështetje koalicionit “E Zeza në të Bardhë” për formimin e qeverisë së re në...

Vdekja e 3-vjeçarit në Fier, edukatorja deklaron dy versione të ngjarjes

Lajmi se një 3-vjeçar humbi jetën tragjikisht në një kopsht privat në Fier ka tronditur mbarë opinionin publik. Prindërit e vogëlushit kanë vendosur që...

Vjosa Osmani nuk i toleron kërcënimet e ish-ambasadorit, e denoncon në Polici

Presidentja Osmani ka denoncuar në Polici për kërcënim publik ish-ambasadorin e Kosovës në Maqedoninë e Veriut. Rrethohet nga pesë truproje. Mirëpo siguria e Presidentes...

Kupa e Italisë/ Juventus në avantazh, Cuadrado ekzekuton saktë goditjen e dënimit

Dy gola në dy minuta për Juventus-in, por vetë m njëri ka qenë i vlefshëm. Bardhezinjtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 25-të kundër...
- Advertisement -