Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Për Pjerinin me që e kishte metodë komunikimi në Sektin e Rilindjes!

Nga 27.al 0

Nga Dritan Kaba

Për Pjerinin me që e kishte metode komunikimi në Sektin e Rilindjes!
Të ftoj ta lexosh Pjerin. Edhe ata drejtorët me rradhë.
Mos harro t’ia lexoni edhe Edit, se ai nuk para merr vesh nga ligjet.
Ndërsa Donika të kujdeset pak për keto vepra penale, jo për “sekretet”. Se ato i dimë si i “rruan” ato.
E dha shembullin në prokurorinë e Durrësit kur iu vodh posta dhe zyra e prokurorit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej