- Advertisement -

TAG

Pjerin Ndreu

Sherri Rama-Lleshaj/ Edi Rama: Zhduku! Mos të të shoh më! Sandër Lleshaj: Nëse dal nga ajo derë nuk ka kthim pas!

Në Mars të këtij viti, kryeministri Edi Rama ka marrë vendimin për të ndryshuar të gjithë këshillin drejtues së Autoritetit Civil, në krye të...

Prishja e ndërtimeve në Velipojë, Pjerin Ndreu kundër qeverisë: Ne nuk jemi policë të rreshtit

IKMT nisi sot aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje në Velipojë, aksion gjatë së cilit pati përplasje me qytetarët. Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu kundërshtoi vendimin e...

Rama krah për krah me Pjerin Ndreun në Lezhë, rrethohen nga truprojat (film)

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me strukturat e PS-së së veriut në Lezhë. Në një video të siguruar nga Syri.net, kryeministri shihet i...

Tjetër akuzë e fortë për Pjerin Ndreun: Organizator i një vrasje. Ja si i urdhëroi tre oficerë…

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari në të cilin kryetari i zgjedhur i Bashkisë Shkodër akuzohet si organizator në vrasje. Në...

PD i përgjigjet Pjerin Ndreut: “Do ikësh me pranga në duar”

Partia Demokratike i është përgjigjur kryebashkiakut të ri të Lezhës, Pjerin Ndreu, pasi ky i fundit tha se do të përballej me Lulzim Bashën...

Pjerin Ndreu- Lulzim Bashës: Shihemi në gjykatë

Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një vizitë në zyrën e tij, për të folur për...

Për Pjerinin me që e kishte metodë komunikimi në Sektin e Rilindjes!

Nga Dritan Kaba Për Pjerinin me që e kishte metode komunikimi në Sektin e Rilindjes! Të ftoj ta lexosh Pjerin. Edhe ata drejtorët me rradhë. Mos harro t’ia...

I doli emri në përgjimet e Bild/ Pjerin Ndreu: Komunikim normal

Pasi i doli emri në përgjimet e publikuara nga Bild ka reaguar kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Lezhës, Pjerin Ndreu. Me një reagim në...

Përgjimi i 11-të/ Pjerin Ndreu: Deklaro votën hapur që e ke për PS-në, ndryshe të hënën fluturon (film)

Gazeta më e madhe europiane “Bild” ka publikuar përgjime të tjera në lidhje me blerjen e votave për zgjedhjet e vitit 2017. Në video përgjimin...

Përgjimi i 12-të/ Drini Gjeci presion drejtorit të Shkollës së Reçit: Vota jote dhe e familjes të deklarohen haptas (film)

Gazeta më e madhe europiane “Bild” ka publikuar përgjime të tjera në lidhje me blerjen e votave për zgjedhjet e vitit 2017. Në videopërgjimin e...

Latest news

Makinat e demokratëve pushtojnë sheshin “Nënë Tereza”, ja si duket atmosfera në nisje të takimit përmbyllës të fushatës së PD-së

Partia Demokratike pritet të mbyllë mbrëmjen e sotme në orën 19:00, në kryeqytet, fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 Prillit. Mbyllja do të bëhet në...

Grevistët e Qafe-Barit nuk heqin dorë, nisin revoltën e parë fizike

Ish të burgosurit e burgut famkeq të Qafë-Baritnuk heqin dorë nga greva e tyre që ka nisur prej ditësh, pa arritur më parë një...

“Ata që shesin votën, shesin edhe motrën”

Fenomeni i njohur si “shitblerja e votës”, ka qenë prezent prej shumë vitesh në vendin tonë në çdo fushatë zgjedhore, dhe nga të dhënat...

Kampionët e sportit, mesazh shqiptarëve: Votoni ndryshimin (Film)

Kampionët e fushave të ndryshme të sportit i janë bashkuar opozitës dhe u kanë bërë thirrje shqiptarëve që ditën e diel në 25 prill...

Nuk gjetën asgjë, Bardhi përplaset me FNSH në Elbasan: Shkoni kapni bandat atje, jo këtu

Vetëm një orë përpara se Lulzim Basha të mbante mitingun përmbyllës të fushatës në Elbasan, një aksion blic i FNSH-së pasditen e sotme, pranë...
- Advertisement -