Fjalë kyçe: Rilindja

Mejtime / Nga 27.al -

Operacioni me dy emra dhe dy suksese

Operacioni i quajtur “Shefi” dhe “Kulmi”, i cili që në emër dyzoi opinionin publik në lidhje me suksesin e SPAK dhe Antimafias Italiane. Sot, ky ka qenë kryelajmi. Si asnjëherë…

Mejtime / Nga 27.al -

Zoti Rama, të duam sulltan!

Nga Edi Oga Zoti Rama, duhet të bëhesh sulltani i shqiptarëve! Urgjent! Mos prit zgjedhjet e vitit që vjen, por bëhu që tani! Të lutem zoti Rama bëj ndryshimet në…

Mejtime / Nga 27.al -

Opozita e bashkuar tmerri i Rilindjes!

Nga Dritan Kaba Per listat e hapura dhe kunder koalicioneve paska dale edhe ortaku i Lymit! Adnorin pasi e perdori per te provuar ndryshimet sipas tekave te Rames per ndryshimet…