Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pëplasje fizike mes protestuesve dhe forcave policore në Kukës

Nga Ejona 0

Është tensionuar situata në qytetin e Kukësit, nga ku kryeministri Edi Rama po mban një takim elektoral.

Mësohet se ka ndodhur një përleshje mes protestuesve dhe policisë pasi këta të fundit kanë ngritur kordon policor për të ndaluar mbështetësit e opozitës.

Protestuesit në përleshje e sipër me simpatizantët e Partisë Demokratike kanë thyer kordonin policor. Ata kanë thirrur në kor “Rama ik”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej