Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas ndryshimeve në Asamblenë e Partisë Socialiste, Rama merr vendimin e radhës

Nga Ejona 0

Pas ndryshimeve që u bënë dje në Asamblenë e Partisë Socialiste, mësohet se kryeministri Edi Rama do të mbledhë çdo muaj drejtuesit e rretheve në 4 qarqet që ai mbulon.

Pritet që Rama do të takojë drejtuesit e qarqeve Lezhë-Shkodër-Dibër-Kukës.

Nga dita e nesërme në selinë rozë do të shkojnë Valdrin Pjetri, Sandër Lleshaj, Safet Gjici dhe Olta Xhaçka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej