Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamjet kur Tom Doshi qëllohet me ujë në Shkodër (film)

Nga Ejona 0

Me tensione të shumta është shoqëruar sot mbledhja socialiste për konstituimin e Këshillit të Bashkisë Shkodër, pranë ambienteve të Bibliotekës së Universitetit Luigj Gurakuqi.

Pjesëmarrësit në mbledhje janë pritur me protesta të shumta nga qytetarët të cilët ishin tejet të acaruar.

Turma e protestuesve ka qëlluar me shishe uji në drejtim të atyre që dolën nga mbledhja e Këshillit, me në krye Tom Doshin ndonëse mbrohej nga roje private dhe policia.

Shkodër/ Protestuesit u hedhin ujë këshilltarëve, Doshi: Vendimet i merr Edi Rama!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej