- Advertisement -

TAG

Tom Doshi

Letra tronditëse: Kë përfaqësoni ju zonja ambasadore? Tom Doshin, Edi Ramën apo Presidentin e Shteteve të Bashkuara?!

Zonja ambasadore Yuri Kim, Kjo është një letër patetike. Në fakt nuk doja të ishte e tillë, por ashtu doli. Ndjesë, asgjë personale. Në vitin 2019...

KQZ merr vendimin, kush e zëvendëson Tom Doshin në Kuvend

Pas dorëheqjes së Tom Doshit nga mandati i deputetit, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë sot vendimin për zëvendësimin  e Tom Doshit në Kuvend. Kreu...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

PD: Si u blenë me nga 100 euro votat në Pukë nga aleanca kriminale, SPAK heshti

Në një deklaratë nga selia blu, Enkelejd Alibeaj tha se në 16 prill kemi kallëzuar në Prokurorinë e Posaçme Antikorrupsion krimin elektoral të blerjes...

Tom Doshi sfidon ambasadoren amerikane: 35 mijë vota në të gjithë Shqipërinë tregojnë që këta votues kanë shpresë te PSD dhe Toma (film)

Kreu i Partisë Socialdemokrate, Tom Doshi ka sfiduar në radhë të parë ambasadoren Yuri Kim, por edhe kundërshtarët e tjerë duke deklaruar që partia...

Tom Doshi: Jemi të gatshëm për koalicion me Ramën, me Bashën kurrë (film)

Kryetari i Partisë Social Demokrate, Tom Doshi në një dalje publike për mediat ka rikonfirmuar se dorëheqja e tij është vendim i prerë. Doshi ka theksuar...

Tom Doshi sqaron arsyet e dorëheqjes: Do i përkushtohem mbrojtjes së emrit tim që është lakuar pavend!

Kryetari i Partisë Social Demokrate,  Tom Doshi ka reaguar për herë të pasi vendosi të japë dorëheqjen e parevokueshme nga mandati aktual në Parlament,...

Tom Doshi jep dorëheqjen: Nuk do të jem deputet

Tom Doshi ka dhënë dorëheqjen si kreu i Partisë Social Demokrate. Ai ka njoftuar dorëheqjen e tij me anë të një letre drejtuar Komisionit...

Sondazhi i fundit para zgjedhjeve/ Opozita e Bashkuar merr 50% të votave dhe PS 44.5% (film)

Nëse qytetarët shqiptarë do të ushtronin të drejtën e tyre të votës sot, 20 prill 2021, opozita e bashkuar do të fitonte zgjedhjet me...

Ambasada e SHBA kthen përgjigje për Tom Doshin, Prokuroria triblon: Presim informacion dhe nga Interpol

Ambasada amerikane në Tiranë i është përgjigjur Prokurorisë në lidhje me kandidatin në zgjedhjet e 25 prillit, Tom Doshi, që është njëherësh kryetar i...

Latest news

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës, me të cilën Opera e Triestet hap sezonin

Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat, i etur të rifillojë jetën! Alfabeti i kuptueshëm për të...
- Advertisement -