Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkodër/ Protestuesit u hedhin ujë këshilltarëve, Doshi: Vendimet i merr Edi Rama!

Nga Media 0

Sapo ka mbaruar mbledhja e Këshillimit Bashkiak në Shkodër, ku kryetare këshilli është zgjedhur Brisela Kadia. Teksa kanë dalë nga ambientet e Biblotekës, deputeti Tom Doshi është ndjekur nga protestuesit dhe në drejtim të tij janë hedhur shishe uji.

Për FaxNews, Tom Doshi tha: “Kjo proteste nuk është normale, sepse këta nuk kanë marrë pjesë në zgjedhje dhe s’kanë pse protestojnë. Unë kam ardhur si përfaqësues i PS-së dhe për të tjera, vendimet i merr Edi Rama.”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej